1 sada karbónová Nálepka pre Chevrolet Camaro 2017-2019 Interiéru Centrum Opierkou box hranice Dekor Kryt Nálepky

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: auto zábradlia, formálne šaty večerné nosenie žena, lakťová opierka box chevrolet, milý milovník šaty, chevrolet dvere, parapetné, spona špirála, deawoo matiz, latex lily, milý milovník, deo lanos.

    €14.78 €19.71
  • Namontovanie: Chevrolet Camaro 2017-2019
  • Druh: Na ľavej strane pohonu typ
  • Umiestnenie Nálepky: Vzduch Panel
  • farba: ako obrázok
  • Vložiť pozícia: Lakťová opierka box hranice Dekor
  • Materiál: Karbónová

Špecifikácie:

Typ Položky: Nálepky 100% Úplne Nové a Vysokej kvality v Reálnom Uhlíkových vlákien Jednoduchá inštalácia,Perfektný zápas pre originálne vybavenie. Materiál: karbónová Farba:Podľa fotografie Materiál: karbónová Popis: Pre Chevrolet Camaro 2017-2019

Účinok zobrazenie:

Spôsob Inštalácie:

Krok 1 Prosím, vyčistite oblasť a odstraňuje látky pred montážou tohto produktu. Krok 2 Ak chcete skontrolovať inštaláciu oblasti podľa vozidla s týmto produktom ako prvé, a potom uvoľnite späť pásky papier je odstránený Krok 3 Produkty sú vybavené na vozidle s presne a používajte čistú handričku stlačte rovnomerne je pripojený. Krok 4 Výrobkov v rámci 24 hodín po inštalácii, nepoužívajte, prosím, umývanie áut a dotýka vody. Pred inštaláciou, prosím, poutierajte povrch suchou špongiou zabezpečiť jej čistenie. Ak je teplota príliš nízka, môžete použiť ľahší na vykurovanie lepidlo a vložiť ho. Priľnavosť bude lepšie po prilepení 24 hodín, prosím, nedotýkajte lepiacej a vložiť ho opakovane. V prípade zakrivenie a ťažkosti pri montáži, prosím, znovu prilepiť s našimi priľnavosť organizátor. Avšak, adhézia organizátor je príliš husté a ľahko k poškodeniu pôvodného laku, prosím, použite ju opatrne! Priateľské tipy: Pretože existujú rozdiely medzi krajinami a produktov, prosím zmerajte vášho výrobku veľkosť pred miesto, aby nedochádzalo k zbytočnému v neskorších dní, vďaka.

Balené zahŕňajú:

1set z Nálepky

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty