10pcs 50g kafuter UV lepidlo Ultrafialové Shadowless lepidlo Skla a kovu, Keramiky lepenie určených

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: ultrafialové lepidlo jasné, lepidlo uv, kovové opravy, suchý oblek bielizeň, navara turbo, lepidlo kovov, ultrafialové lampy, lepidlo, rýchlo uv lepidlo, led shadowless, uv plast fluo.

  €58.22
 • Hmotnosť: 50g/pcs
 • Funkcia: Silné lepidlo sily
 • Je Prispôsobené: Áno
 • Čas Použiteľnosti: 12 Mesiacov
 • Ochrana životného prostredia: Non-Jedovaté
 • Kategória: Chemické Lepidlo
 • Druh: Tesniace
 • Množstvo: 10pcs
 • Číslo Modelu: kafuter
 • Použitie: Akrylové lepidlo na lepenie medzi akrylové a sklo, kov

10pcs 50g kafuter UV lepidlo Ultrafialové Shadowless lepidlo Skla a kovu, Keramiky lepenie určených

Ultrafialové (UV) vytvrdzovania lepidla kraft Vlastnosti: rýchlosť vytvrdzovania, vysoká lepivosť pevnosť, nízka priepustnosť a viskozita uľahčiť veľkosti vylúčiť bubliny, vhodné pre veľké plochy lepidlo. K dispozícii ručné a mechanické povlak, odolný proti žltej degenerácie. Použitie výrobku: tento produkt je sklo a sklo, sklo a kovové väzby, môže byť použitý pre lepenie skla, nábytku, remeselné, ak je prepojenie medzi akrylátu (PMMA) alebo medzi akrylové a skla, kovov, lepenie, vysoká lepivosť silu, používa aj v iných priehľadného plastu, ako napríklad PC, ABS, PVC, atď. Odporúča sa použiť kraft shadowless lepidlo, K - 303. Použitie: pred lepidlo lepidlo na povrch musí byť prachu čistenie, odmasťovanie, sušenie (sklenený povrch musí byť odstránený pomocou organické rozpúšťadlá, ako napríklad acetón vodný film), podľa potreby určiť množstvo lepidla (nie príliš). Zložené po povlak na lepidlo na lepenie povrchu, drží tlak, aby gumy jednotné rozdelenie, bok po boku, vzduchové bubliny s 60 mw/cm2 vysokotlakové ortuťové lampa ožiareniu 10 ~ 20 s sa dá vyliečiť. Ak sa použitie high-power high-tlak ortuť lampa najprv svetlo 3-5 sekúnd, aby sa jeho umiestnenie, a potom 5 minút s nízkym výkonom a vysokotlakové ortuťové lampa ožiareniu efekt bude lepší. Poznamenal: toto lepidlo bez UV lampa na tom nezáleží, ale musí byť v slnečného žiarenia, vulkanizáciu, zvyčajne 5 minút na slnku, lepidlo je absorbovať ultrafialové svetlo zo slnka reagovať tuhnutie, vhodný na čajový stolík údržby a výroby, sklo remeselnej výroby a údržby. Tabuľka zle, nie je vhodný pre povrchové len používanie), sa dá vyliečiť, povrch by mal byť čistý, časový tlak spoločné, menšia medzera, po vyzretí sila je vyššia, a nemal by byť bubliny; Musí byť presné určenie polohy, pretože pevná linka, čas rýchlo, alebo krivý veľmi problematické, lepidlo na jednoduché, je ťažké chcieť, aby sa dole; Pri dimenzovaní Návrhy na hliník koláč, skla po tlaku prirodzene natiahol; Okolo prebytočné lepidlo na otrite čisté. Cena koncesie, vyšší výkon, vitajte veľkoobchod!

Platobné metódy

Stačí cítiť istotu zaplatiť nás prostredníctvom metódy ako je uvedené nižšie, Ak chcete platiť pomocou inej metódy, prosím, láskavo kontaktujte nás. Vaša platba je len prepustený na nás po potvrdení dostanete tovar.

Doprava

Predvolený spôsob dopravy je HongKong Post Letecky . Prosím, láskavo kontaktujte nás, ak by ste chceli zvoliť, sme vám povie, koľko poplatok treba zaplatiť.

Spôsob Dopravy

RU Doprava

BR Doprava

NÁM Doprava

Medzinárodná Doprava

Priemerná Dodacia Lehota

HongKong Post Letecky

30-45 Dní

30-90 Dní

/

15-60 Dni

E-Paketové

/

/

7 až 15 Dní

/

Expresná Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10Days

6-10 Dní

6-10 Dní

6-10 Dní

Dovozné clá: Dane a iné zvyky súvisiace poplatky nie sú zahrnuté v cene. Kupujúci znáša všetky dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak existuje),ak sa kupujúci si nekúpil poistenie.

Návrat politiky

Prosím vrátiť vec do 7 dní) po obdržaní ak nie ste spokojní s ním (Kupujúci preberá návrat poštovné). Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom podmienky, prosím e-mail nás najprv na spiatočnú adresu a pokyny.

Spätná väzba

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš.

Ak sú nejaké problémy, kontaktujte nás prosím v prvom rade. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Užite si nakupovanie a majú krásny čas!

Isakov Munar2020-12-07
"All good"
Ksushka14 52020-10-04
"ALL GOOD"
Incarnator2020-11-29
"All good"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty