20pcs/veľa prvej pomoci lepiacej nohy chránič päty hydrocolloid blistri patch starostlivosti o pleť úľavu od bolesti, rany dreesing

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: herniated disk bolesti, hydrocolloid omietky, telo vysoká, blistri patch, ženšen patch, oprava omietky, blister omietky, blistri, hydrocolloid, fototerapia liečba.

    €13.15
  • Druh: Lekárničky
  • Použitie: Nohy
  • Názov Značky: NoEnName_Null

hydrocolloid nohy náplasť sa aplikuje na zabránenie artikulácia carina zranenia a trenie zranenia a je účinné pre všetky druhy kože, pľuzgiere, znižuje bolesť, absorpciu rany exudation, prevencia baktérie, infekcie, urýchľuje hojenie rán a redukciu jaziev.

Štruktúra: Zložený zo zdravotníckych makromolekulové viskózny materiál, CMCC, vysoká priepustnosť polyuretánové lepidlo film a iné substráty.

Vlastnosti: poskytnúť rany uzavretom vlhké hojenie prostredie, riadne rast granuláciu a epitelové tkanivo, znížiť jaziev; Vysoká priepustnosť polyuretánová fólia s priedušná, nepremokavá, blokovanie baktérií, bráni kríž infekcie; Tvorí gél po kontakte s ranou, č chrastavitosti tvorbu, ochranu nového tkaniva pred poškodením.

Použitie: Preventívna starostlivosť pre formuláciu carina zranenia a trenie zranenie nohy popraskané kože, všetky druhy kože, pľuzgiere a clavus a všetky druhy akútne a chronické malé rany.

Pokyny:

1.Vyčistite a sterilizujte rany a okolitej kože, až sa stáva suchou ;

2.Výberom vhodných specificationfootpatch držať na nohy, stlačením okrajoch jemne, aby sa zmestili s pokožkou tesne;

3.Keď footpatch nasýtených s exudation s produktom opuch, farba mení od bezfarebný transparentný, aby slonoviny a gél formácie, čo je normálny jav a nie ako rany prevalí, to naznačuje, že nahradenie footpatch, aby sa zabránilo pokožky impregnované;

4.Keď footpatch farba nezmení, nie je už potrebné vymeniť a akné, rany sa uzdravil.

Upozornenia:

1.Nie je možné použiť pre vysoké exudation rany;

2.To je jedno výrobku a nemôže byť znovu použité;

3.Prestať používať v prípade alergickej ústavy.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty