3 v 1 EDR Adaptér USB Bluetooth 5.0 Vysielač, Prijímač Dongle, 3.5 mm AUX na TV PC Slúchadlá Domáce Stereo Auto HIFI Audio

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: pre domáce, autorádio, úradný xiao, tv, mi tv, xiakmi smart tv, smart tv, audio vysielač bluetooth pre tv, transmisor bluetooth usb, pc prenosný xiao.

  €4.36 €8.72
 • Funkcie 3: Prijímač Režim
 • Funkcie 4: Nabíjanie počas používania
 • Funkcie 5: A2DP/AVRCP(prijímač len v režime)
 • Funkcie: Slot
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Prijímač Režim: Modré LED osvetlenie je na
 • Gyro: USB Bluetooth 5.0 Vysielač, Prijímač
 • Názov Značky: Xiao
 • Ovládanie Kanálov: 2 Kanálov
 • Vysielač Režim: Červená LED kontrolka svieti
 • Funkcie 2: PC Audio Vysielač Režim
 • Rozsahu: 1
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie 1: Vysielač Režim
 • Číslo Modelu: USB Bluetooth 5.0 Vysielač, Prijímač
 • Rozmery: 39 mm*25* 12 mm
 • Max Rýchlosť: USB Bluetooth 5.0 Vysielač, Prijímač

Extrémne prenosný a ľahký bezdrôtový audio vysielač/prijímač, adaptér je ideálnym bezdrôtovým audiosolution pre širokú škálu situácií a používa.

3-V-1 Režim

1.Vysielač Režim (TX): Bezdrôtovo prenášať zvuk z vášho non-Bluetooth, TV, domáceho stereo systému, alebo CD prehrávač do vášho Bluetooth slúchadlá alebo reproduktory.

2.PC Audio Vysielač Režim: Bezdrôtovo prenášať zvuk z PC s Bluetooth headset alebo reproduktor cez USB port, č. audio kábel je potrebné.

3.Prijímač Režim (RX): Bezdrôtovo prenášať zvuk z vášho Bluetooth telefónu, tabletu alebo počítača zodpovie káblové stereo, reproduktory alebo slúchadlá.

Prepínanie Režimov

Prepnúť režim prepnutím TX/RX prepínač.

Párovanie Metóda

1.TX Režim: TX mód automaticky vyhľadá ostatné Bluetooth prijímajúceho zariadenia (ako je napríklad funkcia Bluetooth headset,Bluetooth, reproduktor, Bluetooth prijímač, atď.). Červená kontrolka bliká počas párovania a prestane blikať po párovanie úspešné. Pripojte produkt zariadenie, ako aTV s 3,5 audio kábel/RCA audio kábel.

2.TX Režime na PC: Vložiť USB do počítača USB port, to vám automaticky vyhľadá ostatné Bluetooth prijímajúceho zariadenia (ako je napríklad funkcia Bluetooth headset, Bluetoothspeaker, Bluetooth prijímač, atď.). Červená kontrolka bliká počas párovanie, a vždy po párovanie úspešné.

3.RX Mód: (Párovanie meno: ZF - 169 Plus) Nájsť "ZF-169 Plus" v Bluetooth nastaveniach telefónu, ktoré chcete spárovať. Modré svetlo bliká počas párovania a prestane blikať po párovanie úspešné. Pripojte produkt audio zariadenie s 3,5 audio kábel.

Ultra-Prenosné Audio Streaming Napájanie

Na "ZF-169 Plus" je kompaktný, ale má silný bezdrôtové audio streaming apabili to Dať tasmitr/prijímač Ultra-Prenosné Audio Streaming Napájanie Na 'ZF-169 Plus" je kompaktný, ale má silný wirelessaudio streaming schopnosti. Vložiť tento vysielač/receiverin batohu alebo taška na prenosný počítač, a to aj on-the-go.

Široká Kompatibilita S obsiahnuté 3,5 mm kábel, tento vysielač/receiveradapter môžu byť široko používaný v počítači, notebook,domáci stereo systém, slúchadlá, chytré telefóny, Mp3player, CD prehrávač, atď.

【Inovované Funkcie] vyzýva Normálne, musíte pripojiť audio kábel pre prenos audio zdrojov, ale teraz, keď sa používa na PC, napájanie a audio prenosu sa dosiahne cez USB port, bez audio kábla je nutné. 【Bluetooth 5.0 + EDR] vyzýva S inovované V5.0+EDR, technológia, náš bezdrôtový audio adaptér umožňuje stabilnejšie spojenie so zariadeniami a dosiahnuť dosah až 50ft (15m) v čerstvý vzduch a až 30ft(10m) v interiéri. *Prevádzkový rozsah môže byť ovplyvnená mnohými faktormi. 【USB Napájací zdroj] vyzýva Nabiť na port USB a pripojte ho k zvukovému zariadeniu pomocou 3,5 mm aux audio kábel(súčasťou balenia), keď používate, nikdy sa nemusíte obávať to vám dôjdu energie pri počúvaní hudby. Ako sa pripojiť počítač a slúchadlá 1. Uistite sa, že žiadne Bluetooth zariadenia sú pripojené k headsetu Bluetooth a adaptér. 2. Prepínač TX režim, červené svetlo bliká, zapnite Bluetooth headset. 3. Priniesť headset bližšie k adaptér Bluetooth a automaticky spárovať spojenie.

Špecifikácie

Bluetooth Verzia: Bluetooth V5.0+EDR

Profily Bluetooth: A2DP/AVRCP(prijímač len v režime)

Prevádzka Rozsah: do 15m 1 50ft (bez blockingobjects)

Párovanie Meno(Prijímač režim ): ZF-169 Plus

Vysielač Režim: Červené LED svetlo je na

Prijímač Režim: Modré LED osvetlenie je na

Rozmery: 39 mm*25* 12 mm

Obsah Balenia

1x Bluetooth 5.0 Audio Vysielač/Prijímač, Adaptér

2x 3,5 mm Aux Kábel

1x užívateľský Manuál

Tonnyem12021-02-01
"Thank you. The order corresponds to the description. Delivered in two weeks to Kaliningrad. Packed perfectly. With the seller did not communicate, there was no need."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty