5W Mini USB Vykurovacia Tyč / 5V Tri Rýchlosti Nastaviteľné / Fish Tank, Krevety Nádrž, Korytnačka Nádrž je k Dispozícii / Nízka Hladina Vody je k Dispozícii

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: teplo pack, 500w akvárium ohrievača, filter aquael, akvárium chladenie, ventilátor pre camper, akvárium ohrievača, akvárium chladenie chladenie, akvárium ohrievač mini, jaskyne sa korytnačka, duckbill zásuvky.

    €9.46 €11.68
  • farba klasifikácia: Jeden USB vykurovacej tyče
  • Moc: 5W
  • Číslo Modelu: Iné
  • Či už je to automatické: Non automatické
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Napätie: Other
  • Rozsah Teplôt: Iné

Výrobky, ktoré sa používajú s vykurovacej tyče:

Výkon: 5W (napätie 5v prúd 0,5 A/0.75 A/1A)

Pouţiť: čerstvé nádrž na vodu / more nádrž na vodu limit 2 L alebo menej

Materiál: PVC šetrné k životnému prostrediu

Poznámka:

1, pri použití, vykurovacia tyč musí byť všetko vo vode

2, Prosím, pripojiť priamo, prosím, nevyplachujte s vriacou vodou, prosím, vypnite, keď sa nepoužíva

3. Vykurovacia tyč nemôže byť pripojené na lampy.

4, odporúča sa použiť 2A alebo viac USB nabíjací konektor pre napájanie.

Teplota:

Nízke výstroj: 2-3 stupňov

Mid-rozsah: 4-6 stupňov

High-grade: 7-10 stupňov

To je stanovená podľa izbovej teplote a teplo zachovanie

podmienkou.

Prosím, použite vykurovacia tyč pod 20 °C na izbovú teplotu!

1. Vykurovacia tyč je odporúčané používať USB konektor na napájanie. Dočasné k dispozícii nabíjanie poklad napájanie nie je odporúčané pre dlhodobé nabíjanie poklad

Pretože každý plnenie poklad má výkonnosti odlišné vlastnosti, výkon, spotrebu, sú rôzne. Špecifická spotreba času, nemôžu byť poskytnuté.

2. Kúrenie je vhodný len pre low-grade vykurovacej vody pod 2 litrov (pri izbovej teplote + 2 až 3 stupne) (pri izbovej teplote + mid-range 4-6 stupňov) (pri izbovej teplote + vysoký stupeň 7-10 stupňov) (v závislosti na izbovej teplote a teplo zachovanie, rýchlejší odvod tepla vplyv Na zníženie tepla, pomalší odvod tepla.

Vykurovací výkon je až 5W (kúrenie je nepretržité kúrenie. Keď rýchlosť ohrevu a odvod tepla sadzby sú rovnaké, je teplota konštantná)

4. Vykurovacia tyč je USB rozhranie. Odporúča sa použiť 1.5 a vyššie zásuvky osobitne pre napájanie. Prosím, pripojiť na rozhranie USB LED svetlo, môže horieť lampy, prosím, venujte zvýšenú pozornosť. (Vykurovacia tyč môže byť napájané plnenie poklad, ale výkon je rýchlejšie. Odporúča sa na prepojenie USB nabíjačku do dodávky)

5. Vykurovacia tyč musí byť ponorený do vody. Nie vysušiť. Prosím vytiahnite napájací keď nie v použitie.

6. Vykurovacia tyč nemôže byť pod kontrolou teploty ovládací prepínač, a v predvolenom stave je vypnutie po moci je vypnuté;

Giantcock18182021-01-10
"Very nice and fast shipping"
Kentuk852020-12-18
"Not the same from the pictures listed "
Kmillageovanna2020-11-11
"First time using AliExpress. I am in the State of Massachusetts, of the USA. I ordered on October 13. The Tracking Information was a little confusing, especially when it indicated that the arrival was expected between Nov 22 and Dec 13. But today, November 11, 2020, the order was in my mailbox. The package was secured quite well, and had good inner filling for extra protection, and the items was in a cardboard box, and all was in good shape when I opened it. There were no instructions with the item, but this is an USB Submersible Tank Heater, that does not needs much explanation. And anyhow, I do not think this is something AliExpress would have a saying. For the last 3 hours I have been able to experiment with the Heater, and it have been quite easy to use it, and using a digital thermometer that I had, I have been able that is effective. (at least for now). So at this point, I am very satisfied with the item that I got."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty