800 Ks 6 mm DIY Akryl Abecedy Písmeno Kocka Korálky pre Šperky, Takže DIY Náramky, Náhrdelníky Vzdelávacie Hračky, kľúčenky

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: abeceda písmeno korálky etsy, abeceda písmeno korálky k, 100 drevo, drevené remeselné, kovové abecedy písmeno korálky, plavidlá dreva, diy drevené, čierne písmeno abecedy korálky, abeceda písmeno korálky tvary, plátok na drevo.

    €6.48 €9.82
  • Číslo Modelu: List Korálky
  • Technics: Leštené
  • Materiál: Acryl
  • Názov Značky: NUOLUX
  • Typ Produktu: Korálky

Popis

Tieto vysoko kvalitné akrylové list korálky môžu byť použité na rôzne aktivity ako DIY, strany, projekty výučby a tak ďalej. Použite tieto korálky vytvoriť jedinečný darček, ako je napríklad názov náramok alebo náhrdelník, alebo kúzlo slová lásky pre matiek, Deň Učiteľov, Deň detí, Deň Detí a pod. Pre deti mladšie ako 3, použite, prosím, za dozoru dospelej osoby a dávajte si pozor na nebezpečenstvo udusenia.

Funkcie

- Farba: Biela.

- Materiál: Akryl.

- Veľkosť: 6x6mm / 0.2x0.2 cm.

- Všetky písmená abecedy od A do z sú zahrnuté,, že bude spĺňať vaše umelecké a remeselné potreby .

- Použiť tieto korálky vytvoriť jedinečný darček, ako je napríklad názov náramok alebo náhrdelník, alebo kúzlo slová lásky pre matiek, Deň Učiteľov, Deň detí, Deň Detí a pod.

- Tieto korálky môžu byť použité na spoločenské hry, a vaše deti si užijú veľa zábavy.

- Pre deti vo veku 3, použite, prosím, za dozoru dospelej osoby a dávajte si pozor na nebezpečenstvo udusenia.

Balenie zoznam

1 x sada 800 Ks 6 mm DIY Akryl Abecedy Písmeno Kocka Korálky pre Šperky, Takže DIY Náramky, Náhrdelníky Detí Vzdelávacie Hračky, kľúčenky (Biela)

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty