A93 Uncut prípade+sklo pre Starline A93 A63 A39 uncut čepeľ fob puzdro skladacie auto flip diaľkové switchblade tlačidlo doprava Zadarmo

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: lcd starline b92, prípade e90, alarm kgb, auto tlačidlo pandora, prípade starline a91 4, alarm kryt, a93, a93 keychain, keychain muž alarm, keyring starline a63.

    €3.73 €4.10
  • Typ Príslušenstva: Špeciálne Súčasti Anti-Theft Zariadenia
  • Druh: Anti-Theft Zariadenie Obojsmerná
  • Typ Diaľkové Ovládanie: Bez LCD, Diaľkové Ovládanie
  • Funkcia: Pre starline A93 A63 A39 krúžok prípade
  • Diaľkovo Ovládané: No
  • Feature2: Kľúčové embrya je Pre do.yota auto
  • Názov Značky: NFLH

Poznámka

Pre produkt,, vždy sme rešpektovali tento obchodné filozofie, rovnaký dodávateľ, že rovnaký výrobok, vyššiu kvalitu, nižšiu cenu!

Toto je najnovší produkt, najnižšiu cenu, a ak sa rozhodnete kúpiť viac ako jeden, môžete tiež získať ďalšie priaznivé ceny, prihláste sa moje obchode nájdete tie lacné produkty. Sme vždy pokračovať lepšie služby, a dúfam, že sa vám bude rozpoznať naše úsilie, ďakujeme vám za vašu podporu!

FAQ

1. Musím platiť clo?

Je to závisí od Colnej politiky vo vašej krajine, vám môže účtovať poplatok, clo a dane za niečo zakúpiť on-line. Kupujúci sú zodpovední za vlastné dane. Ale zvyčajne nie je potrebné vysporiadať s týmto problémom.

2. Čo si ohlásiť colnému?

Bežne sa vyhlásiť nižšiu cenu na faktúru/účet, aby ste sa vyhli cla, ale ak máte akúkoľvek žiadosť o vyhlásenie, prosím, nechajte nám odkaz v poradí, pred zásielky.

3. Bude vám skontrolovať Tovar aj pred posielať zásielky?

Áno, máme profesionálny personál test Tovaru, no pred vyslať, a budeme pack pozemok dosť dobre, prosím, nebojte sa.

4. Ktoré logistické metódy bude používať na odosielanie mojej objednávky?

Bude to závisieť od vášho výberu, ale odporúčame, aby ste si logistické metódy, ktoré by mohli poskytnúť vám sledovacie informácie tak, aby logistiky bude bezpečnejšie a presnejšie

5. Ako asi po predaji služby pre objednávku?

Máme profesionálne Inžinier tím na podporu po-predajný servis,prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte problém, počas používania tohto produktu.

Doplnky vyrobené v Číne, na ruskej Verzii Auto anti-theft systém !

naše Patent number je PA1737076CN ,môžete si to overiť!

VENOVAŤ Pozornosť:kľúč čepeľ je pre toyota,skontrolujte prosím pred objednávke!

Zoznam balíkov:

1* nastaviť A93 nový prípad (S skla)

Sanechka 19802020-12-28
"It came quickly. But I had to handle the excess from the inside. Glass glue is very uncomfortable on that sticky tape that is in the set. Took Super Glue, the glass is a little ruined"
S Chelentano2020-11-09
"The goods are on average normal, as usual, finish with a file and everything is good, I order not the first time, they live on average by year, weak fastening between each other and after a frequent factory auto key ring to diverge along the seam as it cuts out the screw, but if you be neat when using then for a long time enough, One more point is the wear of the plastic throw out mechanism, it just erases"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty