AZGIANT Magnetické motorovej Nafty Spp Príslušenstvo pre jeep Dodge RAM TRUCK 1500 2500 3500 (roky 2013-2018)

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: azgiant motora, daiva baseball cap, dodg ram, dodge ram 1500 príslušenstvo kanady, strmeň dodge 1500, dodg ram 1500, dodge ram 6500 diesel, 1999 dodge ram 1500 posteľ kryt, 1500w hub motora, hitch prípojného vozidla.

    €3.90 €4.10
  • Položka Hmotnosť: 0.05kg
  • Moc Von: W
  • Špeciálne Funkcie: no
  • Názov Značky: AZGIANT
  • Položka Veľkosť: palec
  • Druh Materiálu: Kov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

✔ OCHRANY - Toto RAM motorovej nafty spp zastaví nečistoty, vodu a iné nečistoty z vašej palivovej nádrže ušetríte nákladné opravy motora ✔ POHODLIE - Nové zvýšené uchopenie dizajn uľahčuje ak chcete odstrániť a vrátiť na v porovnaní s inými spp vzory ✔ PERFEKTNÉ FIT - Zahŕňa 2 Veľkostiach, O-Krúžky, takže si môžete vybrať veľkosť, ktorá sa najlepšie hodí pre vaše auto, lepšie ako červené plastové spp ✔ MAGNETICKÉ - Silné permenant neodýmu, magnet drží spp do auta pri tankovaní ✔ DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA - Ak budete mať niekedy problém budeme nahradiť spp bez zmätkov, aby s dôverou rovnako ako mnoho ďalších

Chcú Chrániť vaše Hauler?

Na RoninFactory Kusu Hliníka motorovej Nafty Spp bola s vami v mysli.

Zvyšok uistiť, že pridaním to, aby vaše vozidlo vám pomôže udržať drsné prvky zo dostať do vašej palivovej nádrže.

Spp prichádza s 2 mierne rôzne veľkosti gumy s O-krúžkami (diesel kompatibilné), uistite sa to vyhovuje vášmu modelu dokonale.

Silné vzácnych magnet na zadnej strane je tu pre vaše pohodlie. Pri dopĺňaní, stačí vytiahnuť spp a nalepiť ju na zadnú stranu vášho paliva dvere záves.

Nový dizajn rukoväť umožňuje ľahké chytiť, aj keď ste na sebe hrubé rukavice.

SRX CTS Vozňa Elektrická Chvost Dvere Hydraulického Čerpadla Montáž je integrované, non-professional alebo neskúsených nie je otvorený, prosím, nákup potvrdiť alebo porade pred nákupom, ďakujem!

Ungrinded Hriadeľ : je ťažké rozobrať a zložiť staré montáž keď sa kupujúci dostane produkt do grind veľkosť hriadeľa motora sám.

Brúsenie Hriadeľ: Brúsenie Hriadeľ bola uvedená v čase prepravy. Kupujúci môže brať na seba staré montáž vymeniť motor, keď dostanú produktu. Je ťažké rozoberať a montáž.

Integrácia: Máme vyrábaných polotovarov. Musíme sa len brať na seba dve skrutky zo starého montáž motora a vymeniť ich za naše integrované produkty (polotovary). (Non-professional alebo údržba rastlín môže urobiť.)

SRX elektrické chvost dvere hydraulické čerpadlo motor CTS dverí, sacie hydraulické čerpadlo motor SRX CTS Vozeň motora čerpadla dverí, sacie problém, ako využiť čas zvyšuje, dverí, sacie problémy sa zvyčajne vyskytujú.

Príčiny tohto problému

1. Dvere sacie a úniku

2. Dvere potopenie

3. Starnutie poškodenie dverí nasávania motora.

Po odpojení batérie opätovnom pripojení je jasné, dvere a nasávať informácie uložené v počítači, vrátane poruchy informácie.

Avšak po určitom čase, počítač zaznamená abnormálnej prevádzky chybnej dvere sacie, ako je starnutie poškodenie dverí sacieho motora, zvýšenie pracovný prúd motora, prehriatiu motora a iných porúch.

Počítač sa nepostavia na ochranu dvere od sania. V všeobecné, je táto chyba môţe byť opravené výmena dverí sací motor bez vzduchu úniku a dvere potopenie.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty