HTD 3M, rozvodový Remeň, spätnoväzbový, dĺžka 420mm, 140 zuby, 9mm šírka

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: kábel lesk, corse pás gumy, 3m kotúč, a9 samsung nabíjačka, mgn12, hgr20 hiwin, blackview nabíjačky, hgr30, 3d tlačiarne viesť skrutka, cartier pás gumy.

    €7.40
  • Číslo Modelu: HTD 3M 420mm
  • Druh: Rozvodový Remeň
  • Názov Značky: ROBOTDIGG
  • Materiál: Gumené
  • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD

Popis Výrobku :

HTD 3M, rozvodový Remeň, spätnoväzbový, dĺžka 420mm, 140 zuby, 9mm šírka

Funkcia Produktu :

Vhodné pre HTD 3M Načasovanie Kladka

Materiál: Neoprénovej Gumy s Vystužené Sklo

Poloha: 3 mm

Dĺžka: 420mm

Zub Číslo: 140

Šírka: 9 mm

Typ: Uzavreté

Množstvo: 1pcs/5 ks/ 10pcs HTD 3M-9

Zásielky :

. Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Zašleme to ems do 10 dní onc e vaša platba je dokončený okrem niektoré položky, ktoré vedú čas zoznamu sa špeciálne a Čínske tradičné sviatky.

. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa vaše položky, sa kontroluje.

. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clá atď a dovozné dane z vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.

. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Vďaka za vaše porozumenie.

Vracia :

. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.

. Kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené počas vrátiť, kupujúci by mal byť zodpovedný za poškodenie alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Kupujúci bude zodpovedný za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba :

. Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od prijímajúceho položky.

. Kupujúci by sa mali vrátiť položky v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

. Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci by sa mali vrátiť položky v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

. Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba :

. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty