IShoot QR Dosku Adaptéra Converter pre 39 mm Arca-Švajčiarsky Používa na Manfrotto 50mm MVH500 MVH700 Gitzo rady G, GH série Tekutiny Hlavu

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: doska qr, arca swiss, klietka smallrig, Arca Doska, arca svorka, hliníkový plech, amazon manfrotto rýchle uvoľnenie doska, ishoot závit pre statív krúžok, adaptér manfrotto, manfrotto doska.

    €23.41 €24.65
  • Názov Značky: Ishoot
  • Package: Áno
  • Materiál: Hliník
  • Číslo Modelu: JE-3950MFT
  • Veľkosť: 120 x 50 x 12mm

iShoot QR Dosku Adaptéra Converter pre 39 mm Arca-Švajčiarsky Používa na Manfrotto 50mm MVH500 MVH700 Gitzo rady G, GH série Tekutiny Hlavu iShoot Rýchle Uvoľnenie Dosku Upevnite Adaptér-3950MFT pre 39 mm RRS / Arca-Švajčiarsky Fit Rýchle Uvoľnenie Doska Používa na Manfrotto / Gitzo Statív Tekutiny Vedúci 50 mm Svorka Hlavné rysy: 1. Vyrobené z leteckého hliníka, CNC presne opracované, ľahký dizajn dutých-out, povrch brúsený, leštený a eloxovaný; 2. Objem je približne 120 x 50 x 12 mm, hmotnosť netto je o 65g, a vnútorný priemer je o 39 mm; 3. Po testovaní, kompatibilné s RRS / Arca-Švajčiarsky štandardné rýchle uvoľnenie tanier menej ako 39 mm (vrátane 38mm), prevedené byť použité pre Manfrotto, Gitzo a iných značiek' Tekutiny Hlavu , Prevodovku Hlavu, trojrozmerný (3D) Vedúci , alebo Loptu Hlavou pomocou 50mm štandardné rýchle uvoľnenie dosky; 4. Kompatibilné rýchle uvoľnenie doska vrátane RRS / PHOTOCLAM / GITZO (ARCA-ŠVAJČIARSKY štandard) / MANFROTTO (ARCA-ŠVAJČIARSKY štandard) / WIMBERLEY / MARKINS / SUNWAYFOTO / KANGRINPOCHE / BENRO / SIRUI / MARSACE / ISHOOT; 5. Kompatibilné statív vedúci / zvieracie vrátane Manfrotto MVH500 a MVH700 série tekutiny hlavu, 500/501/577/701 široký zvieracie o 50 mm vnútorný priemer; Gitzo rady G, GH série, 1780/1781/2780/2781 statív hlavy pomocou širokej zvieracie o 50 mm vnútorný priemer. Poznámka: výrobok nemôže zablokovať rýchle uvoľnenie doska, skúste byť horizontálne, keď inštalácia alebo odstránenie rýchle uvoľnenie tanier v prípade fotoaparátu pádu. Package Vrátane: 1 x iShoot Rýchle Uvoľnenie Dosku Upevnite Adaptér-3950MFT (iné položky v aplikácii fotografie tu nie sú uvedené, sú pre ilustráciu len, nie je súčasťou balenia)

Idealfoto Zásielky tovar bude odoslaný do 48 hodín po platbe je prázdny. Všetky položky bude odoslaný priamo cez Čína/hong kong/Singapúr Post s doporučene. To zvyčajne trvá 7-14 pracovných dní dosiahnuť Spojené Kráľovstvo/USA, a 7-21 dní do väčšiny destinácií po celom svete. Môžete skontrolovať stav na post webové stránky s sledovacie číslo. Exprience ukazuje deliverys tam krajiny(Rusko, Brazília, Argentína,Mexiko) by mala byť starostlivosť: Naše experince ukazuje doručenie krajine tam niekedy trvá, než 30-50 dní. Nebudeme responsibl z položky strata v dôsledku nesprávneho alebo undelivery adresu. Idealfoto Vrátenie a Vrátenie Chybných výrobkov musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky, a to môže trvať až 3 pracovné dni proces váš návrat po prijatí vášho produktu. Odporúčame, aby ste správne doklad o delivey. Idealfoto Záruka 1.12 mesiacov Výrobca je obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. Nie sme opraviť alebo vymeniť položky s uplynutou platnosťou záruky. Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.asociaciappp.sk! Idealfoto spätnú Väzbu Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. Vďaka za vašu pomoc a prajeme všetko najlepšie pre vás!

Josh10212020-12-30
"Well made, but too expensive. The middle cutout (for 1/4 thread bolt) is too small for most standard 1/4 bolts, so you need to find the one with a bit tiner neck, also with the tiner head in order the head not to stand out of the bottom level of the plate."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty