LED Stmievač, 12V 24V 36V 5V DC EÚ Stenu Dotykový Spínač Sklenený Panel 2.4 G RF Diaľkové Dimer pre jednofarebné LED Pásy Svetla V1

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: 12v stmievač, stmievače led wifi, 36volt, podlahová lampa prepínač, led stmievač, 12v led stmievač, led stmievač mi, 12v prepnúť panel veľa, dotyk dimmer prepínač dvojitý, dimmer prepínač 2 220v.

  €5.74 €8.21
 • Funkcia 4: stmievač 12v
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie: Dotykový Stmievač
 • Funkcia 6: LED Stmievač, 36V
 • pracovné Napätie V1: 5-36V DC
 • Číslo Modelu: Led Dotykový stmievač
 • Funkcia 1: Dotykový Spínač pre LED Pásy
 • Záruka: 2 Rokov
 • Funkcia 2: dotknite sa prepnúť panel sklo
 • Max. Výkon Záťaže: 288W
 • Funkcia 3: led pásy dotykový stmievač
 • Funkcia 5: led stmievač, 24v
 • Položka Druh: Stmievače
 • Výstupný Signál : 2.4 G
 • Pracovné napätie Dotykový Spínač: 100-240V AC
 • Certifikácia: ROHS
 • Názov Značky: MJJCLED
 • Materiál: Plastové

Funkcie V1 LED Stmievač:

● 4096 úrovne 0-100% stmievanie hladko bez akýchkoľvek flash. ● Zápas s našimi 2.4 G jednej zóny alebo viacerých zóny stmievanie diaľkové ovládanie. ● Jeden RF controller prijať až 10 diaľkové ovládanie. ● Auto-vysielaciu funkciu: Regulátor automaticky prenášať signál na iný radič s 30 m ovládanie vzdialenosť. ● Synchronizácia na viacerých počet kontrolórov. ● Spojiť s externými zatlačte spínač na dosiahnutie on/off a 0-100% stmievanie funkciu. ● Viac tepla / Nad-load / Short circuit protection, obnoviť automaticky.

Technické Parametre:

● Vstupné Napätie: 5-36V DC ● Vstupné Napätie: 5-36V DC ● Výstupný Prúd: 8A 1Channel ● Vstupný signál: RF 2,4 GHz + Push Stmievač ● Stmievanie rozsah: 0 až 100% ● PWM Frekvencia: 500Hz (predvolené)

Funkcie Dotykového Panela Vzdialenej:

(MJJCLED-T11-1/T11-K) ● Ultra citlivé vysoká pevnosť skla dotyk a rotačného panel s dotykovým farba listov v strednej a podsvietenie. ● Hladké a presné farby nastavenie dotykom farba krytu. ● Dotykové tlačidlá s LED indikátorom. ● Bielej a Čierne sklo panel k dispozícii.

Zápas Diaľkové Ovládanie:

Koncový užívateľ musí byť spárovať vzdialené do prijímača pred použitím je postup nasledovný: *** Zápas: Zapnúť svetlo, vypnúť, okamžite stlačte tlačidlo On/Off tlačidlo na panel pre 5s, potom stlačte každá zóna tlačidlo RF diaľkové do 5s. LED indikátor rýchlo flash 3 krát znamená zápas je úspešný. *** Vymazať: Zapnúť svetlo, vypnúť, okamžite stlačte tlačidlo On/Off tlačidlo na panel pre 10s ak chcete vymazať všetky zápas, LED indikátor rýchlo flash 6-krát znamená, všetky priradené ovládače boli odstránené.

Hlavné Funkcie:

Jeden V1 stmievač prijímača môže byť ovládaný max 10 kusov vzdialený do 30 m vzdialenosť,vzdialený je 2,4 G RF bezdrôtové ovládanie.

Auto-vysielací:

Jeden V1 stmievač prijímač môže prenášať signály z diaľkového ovládača, ďalší prijímač do 30 m, ako dlho ako tam je prijímač do 30 m, diaľkové ovládanie vzdialenosť môže byť neobmedzená. Automatická synchronizácia: Viac prijímačov do 30 m vzdialenosť môže pracovať synchrónne, keď sú riadené tým istým vzdialené. Prijímač umiestnenie môže ponúknuť až 30 m komunikačnej vzdialenosti. Odporúčame však, pre vnútorné aplikácie, ktoré prijímač umiestnenia by mal byť žiadne ďalej od seba than15m. ● MJJCLED-T11-K môže len ovládať všetky zóny synchrónne pracujúcich ● MJJCLED-T11-1 dokáže kontrolovať všetky zóny pracujú synchrónne & Indepedently

Veľkosť je normy EÚ dizajn.

Dotykový panel diaľkové ovládanie je len vysoké napätie vstup, priame pripojenie na AC 100-240V (L. N). Pracovať ako RF bezdrôtový nástenný panel diaľkového ovládania.

Ak sa chcete spojiť dlhšie led pásy svetla,prosím, láskavo prečítajte nasledujúce zapojenia.

Push Stmievanie Prepínač:

Môžete tiež pridať zatlačte spínač na uvedomiť, stmievanie. Poskytnuté Push-Dim rozhranie umožňuje jednoduché stmievanie metódou pomocou komerčne dostupné non-latching (momentálne) steny switchs. ● Krátke stlačenie: zapnutie alebo vypnutie svetla. ● Dlho stlačte (1-6): Stlačte a pridržte, ak chcete krok-menej stmievanie, S každým ďalším dlho stlačte, svetlo úrovni ide opačným smerom. ● Stmievanie pamäť: Svetlo sa vráti na predchádzajúcu úroveň stmievania, keď sa vypne a znova, dokonca aj pri výpadku prúdu. ● Synchronizácia: Ak je viac ako jeden radič, pripojené k rovnakej push spínačom, robiť dlhé stlačte na viac ako 10,potom systém je synchronizované a všetky svetlá v skupine dim až 100%. To znamená, že je potrebné žiadne dodatočné synchrony drôt v inštaláciách. Odporúčame počet kontrolórov pripojený k zatlačte prepínač nepresahuje 25 kusov, maximálna dĺžka vodičov z push to regulátora by malo byť viac ako 20 metrov.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty