Laser Akupunktúrne Pero Bude Predávať Energie Meridian Pero Magic Akupunktúrne Pero Masáž Stick

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: electro sex, profesionálne akupunktúrne pero, živica palička, rubik hada, dočasné tetovanie, trstiny masáž, úmyselné headset, svalové stick, laserový ukazovateľ napájania, masáž meridian.

    €4.70 €6.81
  • Názov Značky: U-Kiss
  • Aplikácia: Telo

Funkcie:

Viacúčelový, Pulz Elektroliečba pre Úľavu od Bolesti.

Fyzioterapia funkcia: acupoint-ukazovacie zariadenie môže stimulovať pocit vibrácií v pokožke, a to bude posilniť pocit acupoints. To bude cítiť uvoľnene a pohodlne, hneď po použití. Je to fyziologické stimulácia vyrobených príslušnej bunke skupiny ľudského tela. Prostredníctvom bioelectric osi siete, priamo pôsobí na tkanivách, v regulácii absorpcie, realizácia rovnováhu, metabolizmus a ďalšie funkcie ľudského tela, tak ako dosiahnuť zdravie účel.

Spôsob aktivácie meridiánov a zábezpek je spôsob, ako ľudské Qi a krvi. Ako sa hovorí, "Tong je bezbolestný, Bolesť nie je bolestivé". Kĺby sú kľúčom k dostať cez spoje na ľahkú váhu. Kĺby ľudského tela, ktoré sú ľahko blokovaný vklady fyziologických odpad, vlhké, bahna, tepla a jed. Prečo je to, že ľudské telo, vždy trpí arthralgia? Využívanie energie meridian pero na originálne body z dvanástich meridiánov ľudské telo, a držať stlačením 10 minút každý deň na dlhú dobu. Trenie môže odstrániť všetky druhy nečistôt nahromadených v kĺboch, ktoré sú blokované na nanášanie meridiánoch.

Moderná medicína sa domnieva, že vzniku, rozvoja a obnovy chorôb, sú úzko súvisí schopnosť ľudského organizmu odolávať chorobám, t. j. funkcie imunitného systému. To môže zvýšiť anti-choroby funkcia normálneho ľudského tela a obnoviť normálnu funkciu ľudí s abnormálne funkcie spôsobené rôznych dôvodov. Okrem toho to môže zabrániť, a upraviť kardiovaskulárny systém meridian.

Popis:

Postupujte podľa meridian energie meridian perom, urobiť cvičenie doma, krásne, zdravé, poukázať.

Špecifikácie:

Materail: Plast+Zliatiny Zinku

Farba: sliver

Veľkosť: 200*85*30 mm

Package zahrnuté:

1x Laserová Akupunktúra Pero

1x Húb Hlavu

Upozornenie:

1.Všetky obrázky v našom obchode sú 100% prevzaté z originálne produkty. Pretože svetla v rôznych prostrediach, rôzne zobrazenia obrazoviek, či iných dôvodov, pravdepodobne tam bude trochu chromatické aberration medzi obrazom a produktov.

2.Vzhľadom na ručné meranie a rôznych metód merania, prosím, allow1-3 mm odchýlkou.Vďaka!

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty