M390 čepeľ materiál (kryogénne liečby) 60HRC prenosný skladací nôž rýchle otvorenie TC4 zliatiny titánu camping skladací nôž

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: vrecko taktických vojenských, nôž lovocoo, knive, nakiri nože, riad titanium, nôž m390, pubg darček kľúč, asus edc nôž, survival nôž mužov, studená oceľ.

    €18.01 €28.60
  • Názov Značky: PEGASI
  • Čepeľ Materiál: m390 (kryogénne liečba)
  • Číslo Modelu: C-zzd2
  • Druh: Skladacie Čepeľ Noža
  • DIY Dodávky: Tesárstvo

Dĺžka: 215 mm Čepeľ dĺžka: 80 mm Ramienka dĺžka: 135 mm, šírka: 40 mm čepeľ Čepeľ hrúbka: 5.0 mm Čepeľ materiál: m390 (kryogénne liečby) Hmotnosť: 152 g tvrdosť: 60 HRC Povrch: kreslenie Rukoväť: plastová rukoväť. Nôž klip: TC4 zliatiny titánu Skrutka: všetky skrutky 420 nehrdzavejúcej ocele, tvrdosť HRC45, všetky CNC jemné rezbárske. Konštrukcie: zliatiny zrno, keramické polohy perličiek, vnútorné ploché ihlové ložisko tesnenie. eatures: vypracovať, ostré čepele.Kvalita je viac ostré, viac ťažké, spoľahlivejšie.Výstižný dizajn, kompaktná konštrukcia, ľahko prenosný a použitie. platné ľudí: nie je odporúčané pre maloletých na nákup a používanie, tam musí byť dospelý dozor pri používaní, prosím, dať správny kanál po zakúpení alebo zbierku, a tak Ako uhol fotoaparátu a nastavenie svetlo, tam bude rozdiely na obrázku, ak potrebujete zistiť, produktov, prosím, kontaktujte nás. Inak, majú prednosť v druhu Dopravy Vaša objednávka bude odoslaný do 3-5 pracovných dní, hneď ako obdržíme vašu platbu. Budeme loď vašej www.asociaciappp.sk registrovaná adresa,potvrďte prosím, keď budete platiť za položku. Nie sme zodpovední za žiadne clo, ktoré vznikli na zahraničných ciel. Nemáme loď na víkend alebo štátny sviatok neponúkame kombinovanej dopravy zľavy ak nie je uvedené inak dražbou, Platba akceptujeme platby cez paypal. Platba kreditnou kartou môže byť realizovaná cez paypal. Prosím, aby platbe do 3 dní po aukcia. Pre urýchlenie spracovania svojej objednávky uveďte prosím vaše www.asociaciappp.sk číslo položky a kupujúci ID vo všetkých formách Vrátenie platby stojíme za naše produkty. Pri prevzatí tovaru, ak sa vám nepáčilo, alebo nie je spokojný s tovarom , na požiadanie vrátiť nie zodpovednosť predávajúceho , kupujúci by mal byť návrat poštovné a manipulačné poplatky. Ak je na zodpovednosti predávajúceho, budeme brať plnú zodpovednosť, a to všetky náklady, ktoré vznikli predávajúcemu výdavky. Spätná väzba prečítajte si, Prosím, ešte pred tým, cenovú ponuku. Prosím, pozrite sa na obrázok pre podrobnosti. VEĽA ŠŤASTIA S PONÚKANIA CIEN! Spätná väzba bude ponechané na prijímanie spätnej väzby, Vaša odozva je rozhodujúce pre náš www.asociaciappp.sk podnikania a je kľúčom k nášmu úspechu. Po dokončení transakcie vysoko oceňujeme pozitívnu spätnú väzbu s vysokým ratingom. S cieľom odmeniť našich skladajú úsilie poskytovať vynikajúce služby zákazníkom, prosím, hodnotiť výkon s vysokou hodnotenia, v týchto 4 špecifické aspekty: položka, ako je popísané, komunikácia, dodacia lehota a poštovné a manipulačné poplatky.

Lucyaylott2020-10-13
"Very good knife, etc.."
Miguelito Chequebo2021-01-12
"I ordered a black knife over 10 weeks ago and got a red one today! This color is terrible! Wait for an answer from the seller."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty