MIXGLISS mazivo BASE vody vanilkovou príchuťou, 70 ML lubrikant žena olej sex masér muž afrodiziakum

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: sexy videá, hračky pre dospelých, massag olej, pánty sexy sex, sex hračky, olej orgazmus, sex, j mazivo, britva mazivo, erotické penis krúžok.

    €12.16
  • Číslo Modelu: 1005001395380221
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Veľkosť: 70 ml
  • Materiál: Voda base
  • Nemravný Obrázok: No
  • Položka Druh: Mazivá

MIXGLISS vanilka-ochutené vody base mazivo, chuti to ako viete!

Aplikujte jemne na ruky a robiť malé masáž v oblasti, mazanie, jeho znamenitú chuť a zápach bude si lízať oblasti chcete! Kontajner 70 ml Vanilkovej chuti Mazanie s vysokou mazanie nutričné vlastnosti

Easy-to-použitie nádoby s bezpečnostným uzáverom.

100% vyrobené v EÚ, MIXGLISS je výsledkom predtým testované štúdie u ľudí, svoj optimálny výkon, je extrémne účinné mazivo.

Diskrétne zásielky

Všetky naše balíky sú neutrálne. Nie známky, logá, žiadne známky toho, čo to obsahuje. Môžete si byť istí, že nikto nepovie, zistiť, čo si žiadali.

Sme tiež nemusí obsahovať adresu našich skladoch alebo názov spoločnosti. Takže nikto nemôže pozerať na niečo o tom, čo box obsahuje.

Záruka Spokojnosti

Chceme, aby ste boli spokojní s nákupom. To je dôvod, prečo máme služieb zákazníkom chat 12 hodín denne s podporou v španielčine a angličtine. Ak máte akékoľvek problémy, avšak malé, kontaktujte nás, a my budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby to napravil. Zabezpečenie Kvality.

Všetky naše výrobky boli skontrolované a sú v súlade so všetkými platnými predpismi EÚ. Sú 100% nové a vyrobené s zdravotníckych materiálov triedy na zaistenie vašej bezpečnosti. Môžete byť pokojný @ nakupovanie v našom obchode. Chceme, aby sa zaistila bezpečnosť našich výrobkov, čo je dôvod, prečo boli vyčistené a zatvorené počas balenia.

Je možné, že otvorením to vonia to mierne, pretože to bol zapečatený mesiacov. Vyčistite ju a vysušiť prirodzene a vôňa zmizne

Ako dlho trvá naše zásielky vziať?

Používame expresná doprava pre všetky naše zásielky. To je dôvod, prečo budete dostávať svoj produkt 3-5 dní po zakúpení podľa doprava krajiny.

Pri objednávkach v rámci Španielsko: obdržíte vašu objednávku 3 dni po kúpe.

Pre objednávky mimo Španielsko: obdržíte vašu objednávku 5 dní od zakúpenia.

Ako dlho trvá spracovanie zásielok?

Sme zbalili naše objednávok do 24 hodín. Vaša objednávka bude odoslaný 24h po nákupe.

Váš názor je dôležitý

Chceme najvyššiu mieru spokojnosti možné v našich zákazníkov. To je dôvod, prečo sme starať sa o všetky aspekty vašich skúseností. Aj keď nemôžeme vedieť, či to robíme správne, kým sme vedieť váš názor. Ak ste spokojní so svojím nákupom, zanechajte nám 5 star rating a povedať svoje skúsenosti.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty