Magnetická Levitácia Vysokej Rýchlosti Solárneho motora Motor Vertikálne Motor Vertikálne Slnečnej Energie (hotových výrobkov)

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: debutante šaty, prehrabať tričko ženy, veľká magnetická levitácia, ymgi solárne klimatizácia, elektromagnetický klimatizácia, magnetická levitácia plávajúce sveta 10, klimatizované solárne, magnetická levitácia plante, magnetické levitational modul, Elektronické Magnetická Levitácia Plávajúce Svete.

    €22.19
  • Druh: Klimatizácia Časti

modname=ckeditor

Typ 1: Dve strany slnečnej energie

Typ 2: Štyri strany slnečnej energie

Štyri bočné soloar energie parametre:

Celková hmotnosť: 235 g

Revolúcia: 300-1500 r/MIN

Celková veľkosť :150*105*50mm

Materiál: akryl, silný magnet, solárny panel, čistej medi smaltovaný drôt

Pevné konce fixný držiak magnet, prijať vhodné polohu, tak dlho, ako je analýza na magnetické pole generované držiak na oboch koncoch magnet, môže vedieť, sú ložisko magnety v zvislom smere, v skutočnosti, v podobnom misy magnetické pole, sú ložisko magnety bude klesať do stredu misy, tiež je uprostred držiak na oboch koncoch magnetom, podporované hore.

Ale to je iba stabilné pozastavenie treba zdvihnúť je možné, aj trochu stratí rovnováhu, potom budeme z oboch koncoch nosnej magnet držiak, v strede magnet, mierne von, pohybujúce sa trochu, podľa stres analýza magnet je iná sila, sila, ukážte na smer pohybu, takže tip na podporu, a mimo poruchy sa môžu spoliehať na podporu miestnej trenie na vyrovnanie, že smart, ak upravené správne, trenie bude malý.

POZNÁMKA:

1. Produkt potreby (slniečko, vaňa master žiarovky a halogénové žiarovky, bodové svetlo) a ďalšie high-power zdroje svetla na osvetlenie, a obyčajné žiarivky, úsporná žiarovka a led lampa, nie sú dostatočne riadiť tento produkt!

2. Magnety sú krehké. Nedovoľte, aby silné magnety absorbovať voľne.

3. Akryl je jednoduché nosenie, pred dodaním je pokrytá film dodanie, prosím, nie myseľ, keď príjem a detaily stránky je iný, si slzný film, a obraz je rovnaký.

3. Akryl, tiež známe ako plexisklo, je druh plastu, prosím, nedávajte produkt v aute alebo na mieste s vysokou teplotou, to spôsobí deformáciu a poškodenie výrobku akrylu.Zároveň nepatria - akryl, bude to spôsobiť trhliny.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty