Nafukovacie Obrie Santa Claus Na Koni Polar Bear 1.85 M Vianočné Nafukovacie Tras Hlavy Bábika Indoor Outdoor Záhrada Vianočné Deco

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: obrie santa, santa claus 160 cm, vzduch hrad, nafukovacie sex bábika nezávislé pošvy, rada nafukovacích vonkajšie, obrie santa claus, nafukovacie obrie snehuliak, christma ornament, vianočné polar bear nafukovacie, dlaždice.

    €35.67
  • Súbor Typ: No
  • Balenie: Č Darčekovej Krabičke
  • Číslo Modelu: Nafukovacie Halloween Santa
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Odrážky:

1、Vysokej Kvality: Vyrobené z hustej nepremokavé polyesterové tkaniny, nafukovací je silné, odolné proti oderu, ľahko defláciu a zložiť a je opakovane použiteľný.

2、Vstavané Svetlo: svetlo funkcie zabudované v super jasné LED svetlá, svetlo v noci, poskytovať najlepšie lákadlom pre susedov a hostí.

3、Ľahko Nafúknuť: nafukovací má zabudovaný vo vzduchu dúchadlo, ktoré môžu byť plne nafúknuté len pár sekúnd, a potom je stanovená na zem a ľahko deflovaných pre skladovanie.

4、Malý Tip: nafukovací funkcie vstavané pevné vodné taška, fixné laná a zem vkladu, stačí len vyplniť vodný vak s vodou a umiestnite ju na dne, aby sa zabezpečilo, že nafukovacie medveď môže stáť stably.

5、Široké Použitie: Vhodné na Vianoce vnútorné alebo vonkajšie nádvorie, záhrada, Vianoce, štedrý deň podujatia, party, Vianočné rekvizity, v triede, výzdoba, atď.

Vlastnosti: Vysoká Kvalita: Vyrobené z hustej nepremokavé polyesterové tkaniny, nafukovací je silné, odolné proti oderu, ľahko defláciu a zložiť a je opakovane použiteľný.

Vstavané Svetlo: svetlo funkcie zabudované v super jasné LED svetlá, svetlo v noci, poskytovať najlepšie lákadlom pre susedov a hostí.

Ľahko Nafúknuť: nafukovací má zabudovaný vo vzduchu dúchadlo, ktoré môžu byť plne nafúknuté len pár sekúnd, a potom je stanovená na zem a ľahko deflovaných pre skladovanie.

Malý Tip: nafukovací funkcie vstavané pevné vodné taška, fixné laná a zem vkladu, stačí len vyplniť vodný vak s vodou a umiestnite ju na dne, aby sa zabezpečilo, že nafukovacie medveď môže stáť stably.

Široké Použitie: Vhodné na Vianoce vnútorné alebo vonkajšie nádvorie, záhrada, Vianoce, štedrý deň podujatia, party, Vianočné rekvizity, v triede, výzdoba, atď.

Špecifikácie:

Názov: Nafukovacie Na Koni Polar Bear Santa Claus

Materiál: 190T nepremokavé polyesterové tkaniny

Veľkosť: cca 185 cm/72.83 v - výška, o 160cm/62.99 v - šírka

Veľkosť balenia: o 25*20*10cm/9.84*7.87*3.94 v

Balenie Zoznam:

Balenie Box*1

Oblečenie*1

Príručka*1

LED Reťazec Svetlo*1

Vzduchu Ventilátor*1

Adaptér*1

Lano*2

Zem Vklad*2

Voda Taška*3

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

5.Spätná väzba

Ak ste spokojní, prosím, dajte nám 5 hviezdičkami, to bude náš najväčší povzbudenie a vytvoriť lepšie služby pre vás. Všetko úsilie je len lepší pocit, spolu s úprimnosťou. ďakujem vám veľmi pekne

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty