Najlepší Produkt 2021 ESWT Rázové Vlny Liečba Stroj pre Zníženie Bolesti Svalov a ED Liečba

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: masáž svalov zbraň, bolesti svalov, šok liečba, shockwave terapia pre ed, electr šok, ems tréner, fyzioterapia rázové vlny, laserové ošetrenie, ultrazvuk stroj lekárske fyzio, cryolipolysis shockwave terapia.

    €1 330.49 €1 565.28
  • Názov Značky: Magic Belle
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Aplikácia: Telo

Rázové Vlny Liečba:

Šoková vlna je tlaková vlna-akékoľvek úkony, ktoré vytláča jeho okolí médium je tlakovú vlnu.Zvlnenie vytvorí, keď sa kameň je vrhnutý do rybníka je tlakovú vlnu. Rázové vlny používané v koní medicíny sú generované v kvapalné médium vo vnútri snímača hlavy a sú potom prenášané ľahko cez pokožku, tukov a svalov.Vysokej energetickej vlny sú zamerané v rámci hlava snímača tak, že rázové vlny môžu byť smerované na presné oblasti úrazu.Keď rázové vlny hit oblasti vysokoškolského akustická impedancia,ako sú kosti, vlny pomaly dramaticky a veľké množstvo energie sa uvoľní do okolitého tkaniva.

Rázové Vlny Liečba pre ED:

Väčšina mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou majú cievne problémy, ktoré ovplyvňujú nádob, ktoré dodávajú krv do kavernózna orgány penis,čo má za následok pokles schopnosti rozvíjať a udržať erekciu. Konečný výsledok je nedostatočný krvný tok nasleduje predčasné odvodnenie ofan už znížené množstvo krvi z kavernózna orgánov, čo znamená, erekciu nie je dosiahnutá. Shockwave Terapia pre ED tohto typu môže byť veľmi účinná liečba.

Rázové Vlny Oblasti použitia:

·Fyzioterapia

·Ortopédia

·Športové zranenia

·Estetickej medicíne

Výhody

Úspešnosť 80%

Non-chirurgické a drog zadarmo

Non-invazívnej

Žiadne riziko infekcie

Rýchlejšie a jednoduchšie uzdravenie

Zníženie nákladov

Výhody:

1. Vysokú účinnosť,rýchly zmiernenie bolesti.

2. Neinvazívne,bez anestetikum,pohodlné a rýchle.

3. Každý ošetrovateľskej len 20 minút,5-10 ošetrovateľskej každé zasadnutie.

4. Široko aplikované na rôzne mäkké tkanivo liečby.

Dima Veter19862021-01-07
"The salesman is unmixed with reviews, calling the bag. The Thunder turned for Tizhden. Uncle seller"
Opheliac662020-08-18
"Firstly, this company is AMAZING. From start of sales to the very end of delivery. I am so happy with the process of purchase and the purchase itself. The speed of delivery was awesome and the seller communication absolutely fantastic. I shall definitely buy again from this seller. Many many thanks and 10 stars to your great company. I shall try this unit now and hopefully in the next few days I will be able to comment more on the efficacy of the machine ;-)"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty