Neewer 2 pack Photo Studio Osvetlenie Stánku Ťažkých 10 stôp/3 m Podporu Stojan s 1,2 m Podržte Rameno a Rukoväť Hlavu Auta

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: neewer softbox, passat osvetlenie auta, pivo hodiny, lux meter, led neewer, c stojan fotografie, andoer statív, podlahová lampa led, súprava photo studio, flash neewer.

    €127.54 €170.05
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: 90090203
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: neewer

Neewer Photo Studio Osvetlenie Stánku Ťažkých 10 stôp/3 m Podporu Stojan so 4 nohami/1.2 metrov Držať Ruku a Uchopenie Hlavy Kit pre Video Reflektor, Monolight a Ostatné Fotografické prístroje a Vybavenie(2-Pack)

Funkcie :

SÚPRAVA OBSAHUJE: (2)Ľahké Stojan, (2)Držanie Paží, (4)Uchopenie Hlavy; svetlo stojana sa dá nastaviť od 4 nohy/1.2 metrov 10 metrov/3.05 metrov

ŠIROKÉ použitie: používa sa na montáž strobo svetlá, sklá, dáždniky, softboxes a iné fotografické zariadenia;

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA: môže To byť pripojené na iné zariadenie s jeho gombík a špirála skrutku ľahko; Gumová podložka poskytuje komfortný pocit a zabraňuje stáť pred pádom keď ste v pohybe

ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA: Odolný životnosť; Podporuje ťažká práca; Jej pevné zablokovanie schopnosti zaistiť bezpečnosť vašich zariadení na osvetlenie pri použití; vrecia s Pieskom, môžu byť umiestnené na nohy, aby sa zvýšenie základnej hmotnosť (nie je súčasťou)

SKLADACÍ DIZAJN: ľahký a sklopný a ľahký dizajn pre jednoduché uskladnenie alebo prepravu; Poznámka: Monolight nie je zahrnuté

Poznámka: Monolight nie je súčasťou dodávky.

Popis:

To sa používa pre montáž strobo svetlá, sklá, dáždniky, softboxes a iných fotografických prístrojov; Jeho pevné zablokovanie schopnosti zaistiť bezpečnosť vašich zariadení na osvetlenie pri použití.

Vrecia s pieskom, môžu byť umiestnené na nohy, aby sa zvýšenie základnej hmotnosť(Nie je súčasťou).

Vyrobené z odolného kovového materiálu, môže dať mimoriadnu pevnosť pre náročné práce.

Špecifikácie:

Ľahké Stojan Maximálna Výška: 10 stôp/3.05 metrov

Ľahké Stojan Zložené Výška: 4 nohy/1.2 metrov

Holding Dĺžka Ramena: 4 nohy/1.2 metrov

Materiál: Nehrdzavejúca Oceľ

Farba: Strieborná

Obsah Balenia:

2 x Centrum Stojan

2 x Holding Rameno

4 x Uchopenie Hlavy

Eugen Smd2020-11-07
"Everything is super, but in the legs inside rust a little. I can't see from outside. Just a little not pleasant, but in general satisfied) thanks. Shipping fast."
Yannickperez12020-11-03
"Top received with a few days late but received quickly Still super communication with the seller and gear at the top supports the 5 kg of my flash"
Miguel Mlkzicka Modelo2020-12-17
"The seller never shipped the item but claimed that he did. Time passed by and i had no tracking info When i opened a dispute 1 day before buyer protection time end, asking for refund, he contacted me asking me to cancel dispute and that he would send the item when in stock. I asked him to extend buyer protection time so i will be able to re-open dispute if he wouldn't keep his promise, but he didn't extended it. So i wait for Aliexpress to step and return my money."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty