PUBG Mobile Gamepad Radič Herné Klávesnice, Myši Converter Pre PS4 Xbox Jeden PS3, Xbox Mobilné Herné Konzoly Radič Adaptér

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: ps4 4 gamepad, bluetooth klávesnica pubg mobile, pin ps4, veľké xbox controller, titán jazyk, jeden xbox, ps3 ovládač, bojisko, ovládanie xbox, gta konzoly ps4.

    €3.91 €6.52
  • Číslo Modelu: P6
  • Názov Značky: choifoo
  • Kompatibilné Značka/Model: PUBG
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: Áno

Popis:

Preventívne opatrenia pre používanie rôzne herné konzoly:

1:N-PREPÍNANIE Klávesnice a Myši Schéma zapojenia

POZNÁMKA:

①When používaní tohto výrobku,PREPÍNAČ console môžete používať normálne bez pripojiť pôvodného regulátora. Iba vtedy, keď kľúče potrebné modi ed,potom to bude potrebovať pôvodný regulátor sprievodca .(Kontrolór by mal byť otočený O pred použitím tohto výrobku.)

②An externý prístroj musí byť pripojený k zdroju napájania, ak prúd je väčší ako 650mA.

2:PS4 Klávesnice A Myši Schéma zapojenia

POZNÁMKA:

①When používaní tohto výrobku na konzoly PS4, prosím, na vedomie, že pôvodný regulátor je potrebné obrátiť 0.Po zapojte kábel na pripojenie myši a klávesnice konvertor, oranžové svetlo na ovládači je na potom budete musieť stlačiť tlačidlo PS na pripojenie a sprievodca úspešne.(Nechcem odpojte radič, zatiaľ čo používanie myši a klávesnice converter, inak to nemôže byť použitý.)

②An externý prístroj musí byť pripojený k zdroju napájania, ak prúd je väčší ako 650mA.

3:PS3 Klávesnice A Myši Schéma zapojenia

POZNÁMKA:

①When používaní tohto výrobku na PS3 konzoly, prosím, na vedomie, že pôvodný regulátor je potrebné obrátiť 0.Po zapojte kábel na pripojenie myši a klávesnice converter, regulátor indikátor bliká, 1-4 potom sa budete musieť stlačte tlačidlo PS na pripojenie a sprievodca úspešne.(Nechcem odpojte radič, zatiaľ čo používanie myši a klávesnice converter, inak to nemôže byť použitý.)

②An externý prístroj musí byť pripojený k zdroju napájania, ak prúd je väčší ako 650mA.

4:Xbox Jeden Klávesnice A Myši Schéma Zapojenia

POZNÁMKA:

①When pomocou tejto klávesnice a myši convterter na JEDNEJ konzole XBOX , PROSÍM, neodpájajte radič.Inak to nie je možné používať. (Kontrolór by mal byť turnedo pred použitím tohto výrobku.)

②An externý prístroj musí byť pripojený k zdroju napájania, ak prúd je väčší ako 650mA.

5:Xbox 360 Klávesnice A Myši Schéma Zapojenia

POZNÁMKA:

①When pomocou tejto klávesnice a myši convterter na XBOX 360 , PROSÍM, neodpájajte radič.Inak to nie je možné používať. (Kontrolór by mal byť turnedo pred použitím tohto výrobku.)

②An externý prístroj musí byť pripojený k zdroju napájania, ak prúd je väčší ako 650mA.

6:Set Klávesnice A Myši Funkcie

1)Stlačte na klávesnici kláves ESC + SPACE (medzerník) v rovnakom čase, zadajte funkciu, režim nastavenie klávesnice a tlačidiel myši (LED modré svetlo)

2)Stlačte a pridržte funkčné tlačidlo chcete nastaviť na pôvodné radič, a potom stlačte tlačidlo na klávesnici alebo myš, ktorú chcete nastaviť, a uvoľnite tlačidlo na pôvodný ovládač a tlačidlo na klávesnici alebo myš.

3)Po nastavenie ukončené, stlačte kláves ESC + MEDZERNÍK na klávesnici, ak chcete uložiť aktuálne nastavenia a opustenie režimu nastavenia.

4)napríklad: stlačte kláves ESC + SPACE (medzerník) na vstup do režimu nastavenia,stlačte a podržte tlačidlo pôvodné PREPNÚŤ regulátor kľúč, a potom stlačte kláves klávesnice F tlačidlo na uvoľnenie pôvodný SPÍNAČ radič tlačidlo. Funkcia kontrolóra kľúč.

7:Poznámka Na Klávesnicu A Myš Nastavenie Funkcie

1)Počas procesu stanovovania, ak nie podržte pôvodný regulátor funkčné tlačidlo alebo ovládač na koniec, pôvodné nastavenie funkcie klávesnice alebo myši sa vymažú

2)Pri nastavovaní funkcií pôvodného ovládača doľava a doprava na klávesnici, smer ovládač musí byť posunutý do konca, a len štyri smery ovládača nahor, nadol,

3)vľavo a vpravo môžete nastaviť.

4)Pre nastavenie myši, keď pôvodný ovládač smere musí byť posunutý do konca, myši listov v príslušnom smere, a iba myš podporuje príslušné funkcie ľavého a pravého ovládač smeroch.

5)Pôvodný regulátor kríž tlačidlo podporuje 8 smeroch nastavenie

8:Myš Nastavenie Rýchlosti

1)produkt podporuje pohyby myši nastavenie rýchlosti, predvolená je tretí prevodový.

2)rýchlosti Hriadeľa úprava: ESC + CAPSLOCK +A/ S/D/F / G

4、Myši Os Y Smer Prepínač

Kontrolu os Y niektorých hier je oproti nastavenej hodnoty.Hra operátora môže upraviť os Y smer myš podľa jeho potrieb, stlačením klávesu ESC + R.

9:Funkcia Prepínanie Pokyny

1)Zadajte nastavenie režimu: ESC + PRIESTOR

2)Zadajte nastavenie režimu: ESC + PRIESTOR

3)Predvolená stránka 1: SC+ CTRL + Q

4)Ukončiť nastavenie režimu: ESC + PRIESTOR

5)Myši rýchlosť prepínač: ESC + CAPSLOCK +A/ S/D/ F /G

6)os Y plus chodu: ESC+ R

7)Stránke výber oblasti: ESC+ TAB+Q /W / E/ R/ T

8)hodnotu Kľúča obnoviť predvolené: SC + CTRL + ALT (dlhé stlačte na 3 sekundy)

10:Upgrade Pokyny

(nemôžete inovovať na bude bez správneho upgrade programu)

1)Na počítači s Windows, otvorte upgrade softvéru. Keď

2)converter nie zadajte upgrade mode "Aktualizácia firmware" je svetlo šedá.

3)Pripojenie prevodníka k počítaču prostredníctvom kompatibilného dátového kábla USB. Na tento čas, konvertor je biele LED je zapnutý, pripojte klávesnicu a červená LED je zapnuté. Stlačte na klávesnici SC+ CTRL + ALT + SPACE a podržte ho na 3 kyselín. V tomto čase,"Aktualizácia firmware "Je čierna, kliknite na tlačidlo

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty