Pastall RJ45 1 Samec na 3 x Samica LAN Ethernet Splitter Adaptér Kábel Vhodný Super Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7 LAN Ethernet Zásuvka

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: adaptér s adsl, koaxiálny rf, 45 konektor, rj45 splitter muž cat6, spoločné rj45 cat6, cat6 splitter, cat7 rj45, internet splitter, ethernet splitter, rj45 žena spliter.

    €4.84
  • Package: Áno
  • Druh: Konektory
  • Produkty Stav: Skladom
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

RJ45 1 Samec na 3 x Samica LAN Ethernet Splitter Kábel Adaptéra

☺Použiť tento sieťový rozbočovač ľahko previesť RJ45 pripojenie na dve zásuvky RJ45. Umožňuje dva počítače na zdieľanie vysokorýchlostného DSL, káblové modemy a Ethernet porty bez nutnosti smerovač, rozšírenie o RJ 45 zásuvky na dve štandardné 8P8C vzory.Poznámka: Táto pätica nemôže byť zdieľaná sieť môže byť len jeden počítač v čase ☺Použiť tento sieťový rozbočovač ľahko previesť RJ45 pripojenie na dve zásuvky RJ45. Umožňuje dva počítače na zdieľanie vysokorýchlostného DSL, káblové modemy a Ethernet porty bez nutnosti smerovač, rozšírenie o RJ 45 zásuvky na dve štandardné 8P8C vzory.Poznámka: Táto pätica nemôže byť zdieľaná sieť môže byť len jeden počítač v čase ☺2 mm hrubé PCB dosky vložené vodivé okruhu, aby sa zabránilo poškodeniu vodiča únik. Zaručujú dlhšiu životnosť.Čistej medi á zlatá ihla (osem základných): stabilný prenos, výborné spojenie a prenos. Pevná RJ45 žena rozhranie štíty vonkajšie elektromagnetické rušenie signálu, aby sa zabránilo poškodeniu Internet signál.Prenos je viac stabilný, má vynikajúce spojenie a prenos.Otvoru pre skrutku panel môže byť upevnený k stene panel. ☺Vyriešiť router číslo portu nie je dosť:Tento adaptér Výhodou Dizajn: notebook v troch rôznych pevné postavenie často a späť použitie, toto je veľmi problémov, sieťový kábel viesť k rozbité, to rj45 1 až 3 spôsoby RJ45 ethernet splitter pomôcť nebudete musieť vytiahnuť a späť kábel. J POZNÁMKA: jedná sa o vysoko kvalitný výrobok s PCB dosky vo vnútri. Ale Pozor, že Ethernet splitter nebude robiť dve Ethernet porty z jednej, čo znamená, že nie je možné použiť dvoma počítačmi pomocou tejto splitter. JEDEN V ČASE ,nepodporuje všetky počítač sa pripojiť na internet súčasne.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty