Pre Uhlovú Brúsku Rezbárstvo Rotačný Disk Nástroje, Kvalitné Drevo, Brúsne Koliesko Disk Brúsenie Dreva Nástroj Na Vŕtanie Brúsnych Kolesá

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: brúsny kotúč dreva, kovové brúsneho papiera, výkon rezbárstvo disk, disk nylon, brúsenie dreva, voda brúsenie dreva, vysávač brúsny papier, pás brúska koliesko, flex hriadeľ nástroj, mosadzný drôt kolesa uhlovú brúsku.

    €7.25 €11.51
  • Použitie: Leštenie Tvoriace Príslušenstvo Disk
  • Materiál: uhlíkovej ocele 45
  • DIY Dodávky: Iné
  • Číslo Modelu: Brúsne Koliesko
  • Brúsne Zrno Veľkosti: Iné
  • Veľkosť: 85/100mm
  • Názov Značky: VAHIGCY
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Brúsne Koliesko Odolné Leštenie Tvoriace Príslušenstvo Disk

Odrážky: 1、Brúsne Koliesko: brúsenie koliesko tvorí disk je určený na inštaláciu na elektrickú uhlovú brúsku, ktoré je možné rýchlo odstrániť materiálov, čím šetrí váš čas a energiu a splnenie rôznych potrieb.

2、Jednoduchá obsluha: Pohodlné a jednoduché ovládanie, vhodné pre rýchle odstránenie a tvarovanie, najmä v konvexné a konkávne oblastiach, obzvlášť vhodný pre brúsenie zakrivené časti.

3、Dlhú Životnosť: Extrémne odolné voči záťaži, tepelné spracovanie a chrómovanie liečby, dlhodobú životnosť.

4、Tvorí Disk: pracovný povrch tvorí disk je zložená zo stoviek veľmi ostré zuby, ktoré je možné rýchlo odstrániť drevnej štiepky a sú dlhšie ako stovky brúsneho papiera podložky.

5、Rôzne Typy: Dva rôzne typy a veľkosti, ktoré sú k dispozícii, ktoré by mali byť použité na nekovové materiály, najmä na drevo, drevorezbárstvo, koreň rezbárstvo, leštené čaj vaničky a konferenčné stolíky.

Funkcie:

1. Rozsah použitia: Kompatibilný s akýmkoľvek o 16 mm/0.63 palec apertúry uhlovú brúsku, high-výkon dreva-rezbárske nástroje.

2. Brúsenie koliesko tvorí disk je určený na inštaláciu na elektrickú uhlovú brúsku, ktoré je možné rýchlo odstrániť materiálov, čím šetrí váš čas a energiu a splnenie rôznych potrieb.

3. Nový dizajn, pohodlné a jednoduché ovládanie, vhodné pre rýchle odstránenie a tvarovanie, najmä v konvexné a konkávne oblastiach, obzvlášť vhodný pre brúsenie zakrivené časti.

4.Extrémne odolné voči záťaži, tepelné spracovanie a chrómovanie, dlhá životnosť.

5. Pracovný povrch tvorí disk je zložená zo stoviek veľmi ostré zuby, ktoré je možné rýchlo odstrániť drevnej štiepky a sú dlhšie ako stovky brúsneho papiera podložky.

6. Mal by sa používať na nekovové materiály, zvlášť vhodný na drevo, drevorezbárstvo, koreň rezbárstvo, leštené čaju zásobník a konferenčný stolík, atď.

Špecifikácia:

Materiál: karbónová oceľ 45

Veľkosť:

Vonkajší priemer oblúka striebro brúsenie disk: o 85mm/3.35 palec

Clona: o 16 mm/0.63 palec

Brúsenie povrchu disku strieborný vonkajší priemer: cca 100mm/3.94 palec

Clona: o 16 mm/0.63 palec

Balenie Zoznam:

1*Brúsne Koliesko

Batchi05222020-12-03
"all oki"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty