ROUPAI anti modrého svetla, žiarenia, okuliare pre mužov herný počítač okuliare blokovanie blokovanie ray Okuliare lentes para computadora

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: titánové okuliare er, výpočet sklo, anti blue ray počítač okuliare mužov, počítač sklo mužov, toketorism predpísať okuliare, roupai slnečné okuliare mužov, evan longoria, proti emf, trieda muži, modré žlté svetlo blokuje okuliare mužov.

    €7.90 €17.18
  • Číslo Modelu: 5927
  • Šošovky Materiál: Plastové
  • Materiál Rámu: ZLIATINY
  • Pohlavie: Unisex
  • Objektív Šírka: 54 mm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Objektív Výška: 38mm
  • Názov Značky: NoEnName_Null

Anti-modré svetlo okuliare údržba Metódy/kroky Údržby anti-modré okuliare je len ako údržba bežné okuliare, upratovanie, skladanie, skladovanie, by sa mali rozvíjať návyky. Ale anti-modré okuliare často sa vypnúť a nosiť, náhodou bude poškriabaniu, takže tam sú niektoré malé detaily, aby vám pripomenul: anti-modré okuliare odolné lepenie, nepoužívajte nechty znížiť, je ľahko poškriabať povrch. Pri modrý-ľahký okuliare nie sú opotrebované, mnoho ľudí zavesiť ich na ich hlavách, obojky, alebo vreciek. V tejto dobe, rozsah pohybu tela by nemala byť príliš veľká, ak chcete zabrániť poškodeniu alebo zhadzovať. Alebo niekto vám dal ich do kabelky. To je navrhol, že dáte ich do pevného okuliare box pred ich uvedenie v kabelke, aby nedošlo k nosiť kľúče, hrebene, medené dosky a iné drobné veci, alebo znečistený s rúžom a iných kozmetických prípravkov. Ak nechcete nosiť, budete často dať ich na palubnú dosku alebo sídlo. To je veľmi zlý zvyk. Horúce počasie bude brániť modré oči. Zrkadlo pečenie nie je pôvodný tvar, najmä plastové rámy, je najlepšie, aby terénne auto, alebo obchod okuliare úložný box, bez ohľadu na to, kde budete zbierať anti-modré okuliare, nezabudnite, zrkadlo lícom nahor. Veciach, ktoré potrebujú pozornosť 1. Nosenie s jednej strane bude škoda zostatok rám a viesť k deformácii. Odporúča sa, aby oboma rukami držať nohami na zrkadlo a nosiť ich v paralelné trasy na oboch stranách tváre. 2. Ľavé zrkadlo nohu je zvyčajne zložené pred nosenie, ktoré nie je ľahké spôsobiť deformácie rámu. 3. To je navrhol, aby opláchnuť okuliare s čistou vodou a absorbovať vodu s papierovým uterákom, potom skúste ich utrite pomocou špeciálnych okuliarov handričkou. Je potrebné mať vodič rám na jednej strane utieranie zrkadlo a jemne utrite objektív, aby sa zabránilo poškodeniu rámu alebo objektív spôsobené nadmernou silou. 4. Ak nechcete nosiť okuliare, prosím, zábal s nimi okuliare utierkou a dať ich do pohára prípade. Ak je dočasne umiestnený, prosím dajte vypuklý povrch okuliare hore, inak je ľahké nosenie von okuliare. V rovnakom čase, okuliare by sa mali vyhnúť kontaktu s žieravé látky ako repelent, wc čistiace prostriedky, kozmetika, gél na vlasy, medicína S produktmi, atď. aby sa zabránilo dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu a vysokou teplotou.

Titidiaz20082020-09-12
"The order reached Voronezh very quickly! Glasses look good. I'll check it later. Case and Rag included pleased."
Morozzz572020-10-05
"Excellent Delivered in 48 days, shipped by Sweden."
Fantom962020-10-12
"arrived good condition . Product same as in description . very nice "
Biggjaypimpin2020-10-15
"Excellent for screens"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty