S03 Ručné brúsenie Mini Mlynček na Kávu Prenosné mletie Kávy Burr brúska Nehrdzavejúcej Ocele Strane Burr Mlyn Brúska

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: mlynských, 1zpresso y3, coffe stroj automatické americké, delonghi ec685, expresso maker, mini frézky na drevo, angl brúska, mlynček na kávu príručka, mlynček na kávu eletric, káva mlyn.

    €67.17 €110.12
  • Kapacita: 15 g
  • Názov: Ručné brúsenie Mini Mlynček na Kávu
  • Materiál: Z nehrdzavejúcej ocele, hliníkovej zliatiny,orech,CNC jemné brúsenie ocele core
  • Názov Značky: hrdina
  • Funkcia: umývateľný
  • Číslo Modelu: S03

Parametre Výrobku

Značka: Hrdina Materiál: 304 nerezovej ocele, hliníkovej zliatiny,talianskeho orecha,CNC jemné brúsenie ocele core Veľkosť: Výška 14.2 cm Rukoväť dĺžka 14 cm Kapacita:15 g

Poznámka

Vzhľadom na rozdiel vo farbe svetla, kamery pixelov a rozlíšením displeja, keď streľba, môže byť mierne farebný rozdiel! Skontrolujte, aký produkt pre všetky výrobku farby. 1.Venujte prosím pozornosť na objednávku adresu, ktorá MUSÍ BYŤ v súlade s dodaciu adresu. To je tiež veľmi dôležité, aby zanechajte nám vaše celé meno . 2.Tovar bude odoslaný do 3-7 pracovných dní po zaplatení. 3.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v predajnej cene. Pre zákazníkov z Brazílie, prosím zanechať váš daňový ID zabezpečiť svoj úspech dodanie. Pre zákazníkov z Ruska, upozorňujeme, že musíte uviesť číslo pasu, meno a priezvisko pasu, dátum vydania pasu a podpísať colné odbavenie povolenie zmluvy online. Ak nemožno zabezpečiť alebo ich neposkytuje v plnom rozsahu, balíček nebude schopný dokončiť colné odbavenie v Rusku a bude vrátená. 4.Skontrolujte položky, keď ste dostali. V prípade akéhokoľvek poškodenia, prosím, ihneď nás kontaktujte. Nájdeme najvhodnejšie riešenie pre vás. 5.Budem musieť platiť žiadne dane alebo colného poplatku? Všetky vlastné povinnosti, ktoré sa môžu vyskytnúť v príslušnej krajine, budú vo vašej zodpovednosti. To je najmä prípad, pre UK / EU / Južnej Ameriky s prísne vlastné pravidlá. 6.Koľko daňových a colných poplatkov mi bude účtovaná? Bohužiaľ, nemôžeme zaručiť, čokoľvek alebo dať žiadne presné informácie o vlastné starosti, ako to bude nerozhodne miestneho colného úradu, a to je niečo, čo je mimo našej kontroly. Budete môcť zistiť vašej krajine dovozu nariadenia zvyčajne návštevou vláda oficiálnej webovej stránke. 7.Máte veľkoobchod? Ponúkame najlepšie veľkoobchodné ceny, Ak chcete umiestniť veľké, aby pre veľkoobchod, prosím, neváhajte nás kontaktovať, Sme podporu jeden doručenia pre akéhokoľvek zákazníka. 8.Spätná väzba Akúkoľvek spätnú väzbu od vás bude veľmi ocenil. Ak ste spokojní s našimi službami, alebo produktov, prosím, nám dať 5 hviezd. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás, a my sa vám ozveme čo najskôr, ako sa dá. ĎAKUJEM ZA NÁKUPY V KÁVY MESTO OBCHODE!

Opotapova022021-01-03
"Great product and store deals with great credibility All thanks to Lisa, who is dedicated to her work and treatment"
Ghnfhnnfghnfghn2020-10-14
"The seller is helpful and deserves thanks"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty