SC APC PLC 1X2 1X4 1X8 1X16 splitter Optických Box FTTH PLC Splitter box

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: plc 3 adaptér, Vlákna, ftth, 1x16, vlákno plastové, ftth nástroj, apc konektor, anritsu otdr, spliter 1x16, d link.

    €5.39 €6.57
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Veľkosť: 33X32X23
  • Názov Značky: AUA
  • Certifikácia: CE
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Číslo Modelu: FTTH PLC Splitter box
  • Kompatibilné: TP-link

Box Kazeta Karty Vloženie SC/APC PLC splitter Modul 1:16 16 Porty Optických PLC Splitter

Funkcie

*Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery

*Vysoká Spoľahlivosť

*Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata

*Vysoká kanál počíta

*Vynikajúce ekologickú Stabilitu a Široko Používané

Aplikácie

*FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON)

*Káblovej televízie (CATV)

*Lokálne siete (LAN)

*Skúšobné zariadenia

*Pasívnych optických sieťach(PON)

Špecifikácie

11xN (s konektor)

(Počet Kanálov)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Prevádzkové Wavelenth)

1260-1650

P Úrovni Insertion Loss

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Úrovňou Insertion Loss

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Jednotnosť)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

viac ako 55

(Urcenim)

viac ako 55

(Druh vlákniny)

ITU G657A

(Prevádzková teplota)

-40 až 85

(Pigtail dĺžka)

1 m alebo 1,5 m alebo vlastné

Objednávanie

PLC Port Typ

Typ Kábla

Vlákna Dĺžka

Typ Konektora

Package Štýl

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Iní Určiť

0,25 mm Holé vlákniny

Pás S Nástrojmi Vlákniny

Fan-out (s 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kábel

3.0 mm Kábel

1 meter

1.5 meter

určiť

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Iní Určiť

Z nehrdzavejúcej ocele rukáv

Plastové Modul

19 1U Rack Mount

Iní Určiť

Ludwig 1192020-12-06
"OK"
Luan Dark Angel2020-12-27
"Fast shipping and in perfect condition"
Moethickness2021-01-11
"It's all right. Thank you."
Irina Gil2021-02-11
"Paid and expected in wine to see later that the shipment is canceled, the seller does not respond to the message, I opened a dispute."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty