Svetlo na bicykel Zoomovateľnom LED Požičovňa Cyklistické MTB Predné, Zadné zadné Svetlo Hlavy zadné svetlo Výstražné Svietidlo Nabíjateľné Svetlá

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: bike led usb, bicykel chvost, bicykel predné lampy, bicykel predné hlavu, bicykel predné led, bicycl led, bicycl lampa, požičovňa lampa usb, cyklus led, požičovňa dynamo.

    €3.71 €4.22
  • Zdroj Napájania: Batérie
  • Montáž Umiestnenie: Rám

Predné Svetlo:

Táto položka je vyrobený s premium hliníkovej zliatiny pre náročné a dlhotrvajúce používanie. Tento super svetlé bicykel predné svetlo nemôže byť použitá len ako vedúci svetlo v tmavej noci, ale tiež môžu byť použité ako výstražné svetlo pomôcť vytvoriť bezpečné jazdecké prostredie.

Funkcie:

- VYSOKÁ INTENZITA JASU a NASTAVITEĽNÉ 3-REŽIMY: Vysoká účinnosť a Vysoký jas a odrážajú dlhé vzdialenosti s nastaviteľným multi-mode: Vysoká režim, Nízke režim, Cyklistické svetlo Strobe režime.

- USB NABÍJATEĽNÉ S dlhodobo ČAS: USB Nabíjateľné Smart Touch Prepínač Požičovňa Svetlometu, vstavaná batéria Väčšiu kapacitu až 3000mAh.

- NÁSOBNÁ OCHRANA konštrukcie: Nepremokavé a v nevýbušnom vyhotovení s IP65 nepremokavé dizajn. Viac ochrana dizajnu, vrátane ochrany pre nad-aktuálne, viac-výtok, preplatok, a skrat, môžu byť prispôsobené pre všetky druhy počasia.

- JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA a Všestranné Použitie: Jednoduchá inštalácia, rozoberať a vykonávať ako flaslight. Integrované, Praktické, Spoľahlivé a Trvanlivé, Energeticky Úsporné, Pohodlné s indestructibly postavený na bicykel predné svetlá na cestovanie, hory, chôdze a jazdy na koni.

Špecifikácia:

- Farba: Zlatá/Čierna

- Materiál: Hliníková zliatina

- LED: XML-T6 LED

- Nepremokavé úroveň: IP65

- Materiál: Hliníková Zliatina

- 3 Režimy: High-Low-Strobo

- Poháňané: vstavaná Batéria 3000mAh 3,7 V

Zadné Svetlo:

Táto položka je nabíjateľná požičovňa LED svetlom. Vstavané Lítiové batérie, 4 rôzne svetelné režimy. A s nepremokavé dizajn, aby ste sa na koni voľne, bez ohľadu na dážď. Môže sa ľahko inštaluje na bicykli chvost priniesť nejaký pôžitok z vášho disku a zvyšuje bezpečnosť jazdy. Zapnite spínač na 2-3 sekundy, potom to môže fungovať dobre a normálne. Funkcie:

- Farba LED: Červená

- Mode: 4 režimy. (konštantný,pomalý blesk,výbuch lash a flash v poradí)

- Jas: 15000 lúmenov

- Montáž Umiestnenie: požičovňa sedlovka

- Vhodný Priemer Trubky:12-34cm

- Vysoká kvalita vnútorná lítiová batéria,treba len približne 2 hodiny je možné úplne nabiť, kým sa používa pre asi 12 hodín.

- USB nabíjateľné bicykel zadné svetlo a auto cut off keď je plne nabitá.

- Super vodotesný,aby ste sa na koni voľne, bez ohľadu na dážď. package vrátane Existujú multi výbery z tohto zoznamu, len pre rozličné požiadavky rôznych kupujúceho, pozri podrobné údaje a vybrať si to, čo potrebujete, vďaka.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty