Trúbka nástroj Nástroj nástroj na opravu trúby valec tvarovanie nástroj Špeciálny nástroj pre valca oprava vo vzpriamenej polohe, tlačidlo nástroja

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: dingling stroj, flauta repair tool, materiál, hudobné nástroje, , nástroj trúba, väzby hudobné nástroje, trúbka súprava na opravu, textílie hudobné nástroje, dingling muž, piestové trúba, nástroj hrbole opravy.

    €48.49
  • Číslo Modelu: 89769
  • Názov Značky: dingling

Názov produktu: malé korzet, palm číslo (časť z kľúčových triedy dychové nástroje môžu byť použité) valec na brúsenie náradia

Materiál: 304 nerezovej ocele

Zavedenie nového výrobku: pomocou tohto nástroja sme realizovali zber údajov pre rôzne Hudobné Nástroje. Výrobok je priemer, veľkosť a dĺžka boli overené na mnoho krát, a konečný vývoj je úspešný. Kľúčovým problémom, že tento nástroj môže vyriešiť je: piestové nie je flexibilný, odrazu rýchlosť je pomalý, vplyv na hranie.

Piest je nepružnosť problém je zvyčajne spôsobený dve situácie: jeden, na piest je deformovaný náhodou, alebo piestových nie je flexibilný v dôsledku korózie na povrchu po nie je dlho používaná. 2. Valec je mierne deformovaný v dôsledku vonkajších síl. Tento nástroj môžete použiť na brúsenie vnútorné komory.

Tento produkt je hlavne vhodný pre nástroj milovníkov, orchester, klavír, opravy a používanie.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty