VGA multiviewer Obrazovke splitter 4 VGA vstup 1VGA výstup, viaceré obrazovky prepínania režimov Podpora 1080p displej splitter

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: hdmi multiview, splitee hdmi 4k, multiview, rozbočovač hdmi 4 k, rg45, multi viewer, iptv dolný, epon ont, 4x1 hdmi multiview, viac napájanie.

    €44.51 €49.46
  • VGA multiviewer Obrazovke splitter: multiviewer Obrazovke splitter
  • Číslo Modelu: VGA multiviewer Obrazovke splitter
  • Názov Značky: YPAY

Základné parametre:

Názov produktu: Štyri-screen video splitter Vstupný port: VGA Výstupný port: VGA Rozlíšenie: ≤1080P Frekvencia: 60Hz Priblíženia a zobrazenie: neobmedzený Ovládací spínač v čase: panel tlačidlo; IČ Materiál: železo shell Napájanie: DC 5V/2A (Napájanie špecifikácie: UK Plug / EÚ Plug / US Plug / AU Zástrčku. Všimnite si, prosím, požadované špecifikácie pri objednávke)

1080P HD rozlíšenie

Profesionálne technológie realizuje prenos high-definition signály s rozlíšením 1920*1080, ktorá predstavuje dobrý priestor farieb a prináša detaily obrazu na život.

Vysokorýchlostné obrazovke prepínanie

Rýchly prenos obrazu rýchlosť, rýchle prepínanie

Viac ovládacie režimy

Infračervené diaľkové ovládanie, kresliť-tlačidlo ovládania, ľahko prepínať operácie.

Kompatibilný s rôznymi servermi a operačné systémy

Režime celej obrazovky

Prepnutím ovládacieho, niektorý vstup VGA signál môže byť prepnutý na displeji prístroja na celú obrazovku displeja.

Multi-obrazovky režim

Štyri VGA obrazu signály sú súčasne zobrazené na tej istej reklamnej jednotky na štyri rovnaké časti.

Obraz v obraze v režime

S jedným obrázok ako pozadie, obrázky ďalšie kanály sú kachľové vo forme obrazu v obraze.

Vľavo a vpravo režim

1 a 2 porty sú použité ako jeden zobrazovací režim, a 3, a 4 porty sú v jednej režimu a obrazovka sa zobrazí vľavo a vpravo.

Na Drahé Kupujúcich: 1. Sme predávať len kvalitné výrobky.Zákazník najprv je náš cieľ. Prosím, neváhajte a nakupovať v našom obchode. 2.Všetky naše produkty budú skontrolované po jednom predtým, ako boli odoslané. 3. Kupujúci skontrolovať balík po ich obdržaní. Ak je niektorý poškodený počas prepravného procesu, prosím, odmietne podpísať a obráťte sa na nás v čase. 4. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím zanechať váš pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ako aj 5-hviezdičkový aby detailné hodnotenie. Akonáhle ste nám ukazujú, screenshot z 5-hviezdy krmivo späť, dáme vám zľavu pri ďalšej objednávke. 5. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty