XKC-Y25-PNP Vody alebo Hladiny Kvapaliny Bezkontaktný Spínač Hladiny Kvapaliny Detektor Vonkajšie Lepenie Snímač Úrovne PNP Výstup DC 5 až 12 V

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: plavákový prepínač úrovne, tepelné čidlo teploty, 12v napájanie suppli, extra senzor vody, úroveň vody, prietok vody prepínač, xkc y25, prietokomer vody, 12v 5v dc, co2 monitor.

  €11.28 €16.11
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Číslo Modelu: XKC-Y25-PNP
 • Výstupný Signál : PNP
 • Výroba na mieru: K dispozícii pre čerstvé ponuky
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Metóda snímania: Touchless vody snímač úrovne
 • Vhodné pre: Non kovového materiálu kvapalina nádobu
 • DIY Dodávky: Inštalatérske práce
 • Názov Značky: Svit SensoPlan podľa Trumsense
 • Pracovné Napätie: DC 5 až 12 V

Hladiny Vody Prepínač

Bezkontaktné Hladina Kvapaliny Detektor

Vonkajšie Lepenie Typ Snímač Úrovne

PNP Výstup, Rozhranie

Model XKC-Y25-PNP

DC 5 až 12 V

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE PRED VAMI, ABY : Toto prepojenie je pre "PNP Výstup, Rozhranie" Model: XKC-Y25-PNP !!!

"Vysokej a nízkej úrovne výstupné rozhranie" Model: XKC-Y25-V, nákup odkaz,

Na "NPN Výstup" Model: XKC-Y25-NPN , nákup odkaz,

Na "rozhranie RS485" Model: XKC-Y25-RS485,nákup odkaz,

Real foto vzal od našich starých a nových zákazníkov", aby non-kontakt hladina kvapaliny senzor XKC-Y25-PNP:

Popis Produktu

Inteligentný bezkontaktný snímač úrovne/detektor(Ďalej len Snímač Úrovne/detektor), prijme pokročilé technológie spracovania signálov a vysokorýchlostné spracovanie signálu čip, kontajner hrúbka bude menej relevantné úrovne merania a na úrovni výška uzavretej nádobe, skutočné bezdotykové meranie je realizované. Úroveň senzor(detektor) bude namontovaný vo vysokej/nízkej vonkajšej nádoby(vysoká úroveň a nízka úroveň), bude to zbytočné pre vŕtanie otvoru pre non-kovové nádoby, inštalácia je veľmi jednoduchá. Tento senzor je najviac ideálnu úroveň merací senzor pre rôzne toxické materiál, silné kyseliny, silné zásady a rôzne kvapaliny v vysokého tlaku v uzavretej nádobe. Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na kvapalné médium a nádoby materiál, to je široko používaný.

Inteligentný bezkontaktný snímač úrovne/detektor má štyri druhy výstupného signálu rozhranie, sú vysoké a nízke úrovne výstupného rozhrania, NPN výstupné rozhranie. PNP výstup, rozhranie, RS485interface a majú aj štyri model pre štyri výstupy.

Sú to(pls vybrať model opatrne, ak ste objednávku, alebo nechajte nám správu o tom, ktorý výstup/model potrebujete)

vysoké a nízke úrovne výstupné rozhranie-model: XKC-Y25-V

NPN výstupné rozhranie—model: XKC-Y25-NPN

PNP výstup, rozhranie –model: XKC-Y25-PNP

Rozhranie RS485---model: XKC-Y25-RS485

Vlastnosti Produktu

1: Non-kontaktné snímače hladiny kvapaliny pre nekovové stenu kontajnera bez priameho kontaktu s kvapalinou, nepodliehajú korózii, kyselinám a zásadám a iné žieravé kvapaliny, alebo iné nečistoty z rozsahu účinok.

2: Inteligentný úrovni, úprava a úroveň funkcia pamäte, úroveň stav displej, multi-point sériové spojenie; podporuje NPN Výstup, vysoká-nízka úroveň výstupu, PNP výstup,RS485-signál výstup

3: Detekcia je presné a stabilné, možno zistiť vriacej vody úrovni

4: Čistá elektronickými obvodmi štruktúra, non-mechanické práce, života, dlhú životnosť a stabilný výkon.

5: Vysoká stabilita, vysoká citlivosť, silné rušenie schopnosť, zadarmo z externého elektromagnetického rušenia, sú špeciálne ošetrenie pre frekvenciu rušenie a bežný režim rušenie, kompatibilný so všetkými 5 ~ 24V sieťový Adaptér na trhu.

6: Silné kompatibility, prenikajú rôzne nekovové nádoby, ako sú plastové, skla, keramiky a iných nádob, snímacej vzdialenosti nad 10 mm; kvapalný, prášok, častice môžu byť detekované.

7: Otvorený kolektor výstup, široký rozsah napätí (5V ~ 12V ), Vhodný pre pripojenie rôznych okruhov a produkt aplikácie.

Pracovný princíp

Inteligentný non-kontakt úrovni je detektor s použitím vody zisťovanie kapacity na zistenie, či kvapalina je prítomná, ak nie je kvapalina prístup na detektor, nie je statická kapacita vzhľadom k distribuovaný kapacita existujú v detektore, keď hladina stúpať a v blízkosti detektor, túlavých kapacitu kvapaliny bude pár tento statická kapacita, urobiť konečné kapacitné hodnoty detektor sa zväčšujú, táto zmena kapacita signál vstup do IC konvertovať signál, takže zmena kapacita previesť na niektoré zmena signálu, a potom sa na základe určitého algoritmu na detekciu a určenie rozsahu množstva zmien, keď zmena prekročí určitú hranicu dosiahne úroveň snímač bod.

Technické Parametre

Vysoká Nízka Úroveň Alebo NPN Výstup Detektora Zapojenie Metóda

1: Hnedý vodič(VCC) Napájanie +5V~12V (Napájanie+)

2: Žltý vodič(Z), výstup signálov

3: Čierna drôtu(M) Výstupná úroveň(pozitívny výstup alebo negatívny výstup) kontrolu Pri čierny vodič pripojte na vysokej úrovni, žltý vodič je pozitívny výstupný signál drôtu, výstup je na vysokej úrovni, keď objekt je cítil.(NPN zatvorené), Keď čierny vodič pripojte na nízkej úrovni, žltý vodič je negatívny výstupný signál drôtu, výstup je na nízkej úrovni, keď objekt je vnímané(NPN odpojte)

4: Modrý vodič(GND) uzemňovacieho(pripojenie Napájania-)

Vysoká Nízka Úroveň Alebo NPN Výstup Detektora Sonda Elektroinštalácie Kreslenie

RS485 Komunikačný Protokol Detektor Zapojenie Metóda

Aplikácia vzorky ( to znamená: je vhodný pre "non-metal" materiál kvapalina nádobu):

Ak ste v núdzi o "METAL" materiál nádoby bezkontaktné hladina kvapaliny senzor, nájdete na tomto odkaze:

https://www.asociaciappp.sk/item/32948776110.html

Ak ste v núdzi tento produkt elite vo veľkom množstve, ponúkneme vám spodnej výrobnú cenu, prosím nechajte nám správu, náš predajný tím bude slúžiť vám vynikajúcu kvalitu,servis a spoľahlivú po-predajný zaručiť.

Godness1432021-01-20
"Product exactly as advertised."
24joemike242020-12-22
"Good product and very fast delivery, congratulations aliexpress."
Olegbespoludin2021-01-25
"Qualitatively, quickly, works fine! Packed is also excellent! From China to Moscow 12.01-25.01. Seller Thank you!"
Jobe Halamon2020-11-04
"And received the Order of the devices, it was quick delivery. I'll test them to check their operation. Thank you good seller."
Aliya Rj032021-01-13
"Packed very well! Delivery to the city of Vladimir ten days. The sensor is made very high quality. I hope that they will work for a long time and reliably. I recommend the seller and this product."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty