Xiao Mijia Smart WalkieTalkie 1S FM Rádio, 5 Dayds Pohotovostnom režime Smart Phone Polohe, Zdieľať Rýchlo Tím Hovoriť Vonkajšie darček

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: mi projektor, diy ham rádio, PMA, mijia, mijia 1s nastaviť, mijia xiao, earphon, fm rádio, kráľ, kráľovná, mi xiao.

  €34.79 €43.49
 • Číslo Modelu: Xiao Mijia Smart Walkie Talkie 1S
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Názov Značky: Xiao
 • Gyro: 2018 Nový Príchod
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie: Blikajúce
 • Ovládanie Kanálov: 6 Kanálov
 • Rozsahu: 1
 • Max Rýchlosť: Xiao Walkie Talkie 1S

Xiao MIJIA Walkie Talkie 1S

Začať znova, hovoriť s vami celú cestu

Ľahké telo 丨 zdieľanie polohy 丨 mobilného telefónu písanie frekvencia 丨 FM rádio

Teplé tipy: Navrhnúť jednorazový nákup viac ako 2ks, ak sa hovoriť s ostatnými.

Špecifikácia:

Model MJDJJ03FY

Modul lcd displeja LED dot matrix displej

Vysielací výkon 0,5 W / 3W

Power Interface Micro-USB

Vstupný parameter 5V1A

Menovité napätie 3.8 V

Bezdrôtové pripojenie duálny režim Bluetooth verzie 4.2

Príjem citlivosť -122dBm (12dB SINAD)

Audio menovitý výkon 500mW

Kapela verejného frekvenčné pásmo (0,5 W) / U amatérskych segment

Batéria typ lítium-iónová polymérová batéria,kapacita Batérie 2190mAh ( 8.3 Wh )

Doba nabíjania batérie je cca 3h

Batérie v pohotovostnom režime na približne 120h (5 dní)

Batérie sa používa na približne 16 hodín (pomer prenos, príjem, a pohotovostný čas je 5:5:90)

Pracovná teplota -20 ° C ~ 50 ° C

Nabíjanie teplota 0 °C ~ 45 °C

Veľkosť produktu 54 x 21 x 160mm (vrátane zadnej klip hrúbka)

Produkt čistá hmotnosť 130.2 g

Produkt hrubá hmotnosť 205 g

Produkt farba biela / modrá

Balík obsahuje:

Xiao Mijia walkie-talkie 1S, USB nabíjací kábel, návod na obsluhu, príslušenstvo adaptér

Priviesť ju a preskúmať ďalej Vyliezť na horu a vychutnať nádherné sunrise; jazda na bicykli a cítiť svieži charakter; dopriať vo vode a skúsenosti chlad slobody. Priniesť Xiao Mi domov walkie-talkie 1S, raz a navždy, chôdze a počúvať sa navzájom odchodom. Ľahší, tenší, zvládol Xiao Mijia walkie-talkie 1S je 41% tenšie než predchádzajúci model a 43% ľahší [1], a má rovnaké skúsenosti, ako predchádzajúca generácia. Priniesť späť klipy, aby vaše cestovanie výstroj ľahšie. * Predchádzajúca generácia sa týka Xiao Mijia walkie-talkie); na 1S hrúbka nezahŕňa späť klip. Sofistikované minimalistický dizajn Opustiť predstavivosť vonku Osviežujúci a zaokrúhli vzhľad, jednoduchý dizajn. Modré a biele klasické farebné schémy, v kombinácii s hladký pocit z povrchu sprej proces, vám umožňuje ponoriť sa do outdoorové športy. Chatovanie celú cestu, pozdĺž celej cesty ľahko [2] Jasné hovory, výborná pohotovostnom režime, bohaté scény, nech si s vami komunikovať Novo navrhnutý reproduktor viac Počúvať jasne na dosiahnutie jasnejšie a hovor hlasnejšie zvuky, Xiao Mijia walkie-talkie 1S používa reproduktor [6], ktorý je 65% väčšie, ako efektívne žiarenia oblasti predchádzajúcej generácie, a maximálny objem sa zvýšil o 162% [4]. V hlučnom prostredí, môžete naďalej udržiavať dobré hovor. * Frekvenčný rozsah volume boost: 300Hz - 1kHz. 2190mAh veľké batériu Vždy na pohotovostnom Ďalšieho Micro-USB nabíjanie dizajn, použité v predchádzajúcej generácie, s mobile power supply, si môžete urobiť Xiao Mijia walkie-talkie 1S Byť energický na všetky časy. 5 dní v pohotovostnom režime 16 hodín nepretržitého používania čas [5], kedykoľvek a kdekoľvek, ako si prajete. Bluetooth headset podporu Voľné ruky a zdieľať vašej cesty Xiao Mijia walkie-talkie 1S nielenže podporuje tradičné 3,5 mm jack pre slúchadlá, ale tiež používa dual-mode Bluetooth čip, ktorý môže byť pripojený k headsetu Bluetooth, čo vám umožní pustiť von. * Káblové slúchadlá a Bluetooth headsety sú intercommunicated stlačením interkom hovoru tlačidlo zbaliť Preskúmať neznámy vzdialenosti s priateľmi s cieľom splniť výzvy potreby v rôznych scenárov, Xiao Mijia walkie-talkie 1S má maximálne 3W power, a hovor vzdialenosť môže dosiahnuť 1-5 km [6]. Či už je to víkend výlet alebo horolezectvo, či je to mesto, jazdiť alebo prímestskej jog, môže byť použitý ako zvyčajne. * Keď je rádio je nízka, moc sa bude znižovať.

Zdieľanie polohy, rýchle písanie frekvencia APLIKÁCIE môžu urobiť viac, Aj keď nie je sieť, Xiao Mijia walkie-talkie 1S môžete zdieľať polohu s companion prostredníctvom programu Mijia walkie-talkie APP, a ľahko písať frekvencie cez Mijia walkie-talkie APP a Mijia APP [7], lúči na tradičné komplikované frekvencia písania kroky. Da da Nech hudba vám motiváciu napredovať Dvakrát kliknite na funkciu tlačidla na pravej strane walkie-talkie zase walkie-talkie do FM rádio a podporu frekvencie vyhľadávania medzi 87-108MHz. Na únavu z cesty, len škrípanie a kričať, môže zmiznúť s hudbou. LED dot matrix displej Jednoduché a inteligentné, jasne viditeľné na zapnutie, vypnutie, objem, frekvenciu... jednoduchý obrázok prináša hladký chod. Čisto čierna obrazovka je zhodné s active light-emitting dot matrix, tak, že obraz je jasne viditeľné v slnku, a vonkajšie použitie je bezpečnejšie.

Adrian Dota062020-09-21
"very fast"
Mari Nca2020-09-21
"good service"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty