Z nerezovej ocele, automatické kokosový olej digestor, kokosový olej maker, mini olej stlačte stroj pre kokosový & semená

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: päty škrabka, rezance stroj maker, extraktor skrutka, mini cooper, olej z vlašských orechov, studený olej stlačte, olej stlačte, harsle, horák olejovými, malé firmy produkty.

  €382.13
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Moc: 1500 Watt (motora) + 100 Watt (ohrievača) = 1600 Watt
 • Ťažbe ropy sadzba: >95% obsah oleja materiálu
 • Číslo Modelu: GE-CZR309
 • Kapacita: <2L
 • Záruka: 1 Rok
 • Čistá Hmotnosť: 14.3 kg (31.50 lb alebo 504.42 oz)
 • Hluk: <50db
 • Názov produktu: Z nerezovej ocele, automatické kokosový olej digestor, kokosový olej maker
 • Názov Značky: GEENEES
 • Rozmery(D*H*W): 480*290*180 mm (alebo 18.90*11.42*7.09 v)
 • Hrubá hmotnosť: 17,8 kg (39.24 lb alebo 627.88 oz)
 • Napätie: AC110V/60Hz, AC220V/50Hz or AC220V/60Hz
 • Materiál: 304 # potravinársky nerezovej ocele pre všetky svoje telo, stroj

Z nerezovej ocele, automatické kokosový olej digestor, kokosový olej maker, mini olej stlačte stroj pre kokosový & semená

Funkcie Toto je jeden multi-funkčné domov olej stlačte stroj(studená stlačte olej stroj), môžete ho použiť aj pre malé firmy. Môžete použiť tento stroj stlačte takmer všetky druhy semien, ako sú mandle, arganový osiva jadra, čierny rasca, camellia osiva, repkový semená(rapeseeds), ricínových semien, chia semená, kokosové lupienky alebo kokosové vločky, bavlna semená, obilné klíčky, jedlé fialová perilla, ľanové semienka(ľan aberdeen), trávne semená, semená konope, jatropha semená, jojobový osiva, kiwi osiva, moringa semená, neem osiva jadra, okra semená, oriešky, korenie(suché), borovica jadra orecha, platycladi osiva, kaktusová popola semená, tekvicové semená, šípkový, požltový osiva, schisandra chinensis, sezam(čierny sezam & white sezamové), sóje, slnečnicové semená, vlašské a makadamové orechy. Ak chcete používať pre iné semená, prosím, vyšetrovanie nás. Vysoká ťažbe ropy hodnotiť môžete získať 400g olej z 1000 g orieškov. Jednoduché ovládanie(anglický manuál) a môže byť kontinuálne pracovať bez bloding nahor alebo prehriatie. Mini priestor a nízku hlučnosť. Dlhá životnosť, viac ako 10 rokov, pre domáce použitie.

AC110V/60Hz, 220V/5 0Hz alebo 220V/60Hz je k dispozícii s Plug takto photoes s pozdravom

Pre zákazníkov v Brazílii:

V záujme toho, aby sa colné odbavenie hladko a dostávať produktu asap, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo pri vytváraní objednávky. Ďakujeme za vašu spoluprácu!

Pre Rusko zákazníkov:

V záujme získania produktu, pamätáte sa, prosím, uistite sa, že názov príjemcu, je vaše celé meno pri vytváraní objednávky. Ďakujeme za vašu spoluprácu!

O Sadzobníka:

Na tafiff je platená zákazníkom , kontaktujte, prosím, colné, aby colné odbavenie v čase. Ak nechcete, aby sa colné odbavenie, môžeme urobiť pre vás, keď budete platiť príslušné tarifné nám pred zásielky. Ďakujeme za vašu spoluprácu!

Pre Saudská Arábia zákazníkov:

V záujme zaplatiť 0 pre sadzobné, prosím, výber ARAMEX na prepravu spôsobom, zašleme Certifikát z Pôvodného počítača. Ďakujeme za vašu spoluprácu!

Poďme sa zoznam položiek dobrý mini olej stlačte stroj(olej, digestor, olej maker, lisovne oleja) nasledovne: Vysoká ťažbe ropy hodnotiť Udržať vysokú kvalitu oleja Môže stlačte veľa materiálov Studenej stlačte & hot stlačte Priebežné práce Jednoduché opration Dlhá životnosť Mini priestor Nízka hlučnosť

Poďme zistiť podrobnosti o tejto mini olej stlačte stroj(olej, extraktor ) : Skrutka antrum Motorových Kúrenie Chladenie Materiál-celé telo

Skrutku, antrum je základné technológie jedného oleja, stlačte tlačidlo.

Skrutku, antrum získať niekoľko technických vylepšení s materiálom a výrobnými metódami, až teraz dokonalú kvalitu.

To funguje pre takmer všetky druhy semien, či je mäkká alebo tvrdá, môže získať najvyššie ťažbe ropy sadzby.

Každú skrutku antrum záznamy zlepšenia

Skrutku, antrum mať 3 časti

Rôzne časti má rôzne oteruvzdorné materiály vo vnútri, to funguje na veľmi tvrdé materiály .

Differant diel má iný tvar vnútri na vysokej ťažbe ropy sadzby .

Jednotlivé diely sú zvárané spolu plazmové zváranie, môže pracuje viac ako 10 rokov .

S týmto patentovaná antrum, môžeme získať 400g olej z 1000 g orieškov.

Vstup skrutku, antrum je dostatočne veľká, aby stlačte veľa materiálov

Tam sú 4 skrutky na upevnenie skrutkou antrum , č voľné, č shift, potom môžete získať 10 rokov životnosti .

Môžete vyčistiť skrutku antrum po odstránení tohto 4 skrutky, veľmi jednoduché, a to aj bez potreby na čistenie , nie je ťažké miesto vyčistite . Dáme do návrhu upevňovacie skrutky antrum pomocou skrutky. Ako viete, skrutky je potrebné dostatočne veľký priestor. Ak priestor je malý a olej ísť dovnútra, bolt bude tesne pri montáži vlepí a nemôže byť vytiahol. Ak priestor je dostatočne veľký, bude získať voľné, voľné nie je dobré pre vysokú presnosť . A to je veľmi ťažké vyčistiť skrutku antrum s skrutky.

Unikátne lietadlo ložisko sa používa na elimináciu recoil skrutky. Ako viete, keď skrutku, stlačte materiály, to bude mať veľký spätný ráz. Ak sa rana prejsť na motor je rotujúci hriadeľ priamo, životnosť motora bude výrazne skrátiť. Unikátne lietadlo ložisko môže udržať 10 rokov, životnosť pre ( olej, digestor, olej maker, lisovne oleja ) stroj.

Poďme sa jeden obrázok pre skrutku antrum s inými, ktoré je pevne stanovený skrutka:

Vynikajúce veľké motor je druhý zabezpečiť pre vyjadrenie materiál s veľmi tvrdou škrupinou, ako sú semená konope, požltový osiva, ricínový, kiwi ovocia, semien. To je viac, ako jednoduchý pre stlačením sóje.

Toto je jeden skutočný 1500W priemyselné AC motor . To je spečatený hliníkovej zliatiny úplne. Čistá hmotnosť motora je 8 kg. To je jeden z dôvodov, pre vyššia cena tejto mini olej stlačte stroj ( olej, digestor, olej maker, lisovne oleja ) .

Tere4007re2020-10-07
"Just to let you know I had to pay 49 sterling pounds to customs."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty