Zbrusu Nové Auto, WiFi Display Zrkadlo Odkaz Box, Adaptér MiraScreen server DLNA, Airplay pre Android iOS Hliníkovej zliatiny Shell

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: asus displaylink, akustické kábel, duálny objektív vozidla, banggood obchod, miracast, morská box, adaptér, android auto zrkadlo, apple ios odkaz, auta škoda fabia, mirabox 5g auto wifi mirrorlink box.

    €24.37
  • Typ Výstupu: ŽIADNE
  • Názov Značky: Banggood
  • Použitie: Prepínanie
  • Pripojenie: Plochu
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Výstupné napätie: ŽIADNE

Vlastnosti Produktu: 1. Prijatie nízka spotreba štýl čip pre nízke teplo. 2. Krásne a spoľahlivé hliníkovej zliatiny shell. 3. Prijatie super nízku latenciu pre plynulý prevádzku. 4. Podporuje multi-threading spôsobiť žiadne vady, ostatné funkcie telefónu pri prehrávaní médií. 5. Pevný dekódovanie je podporovať plynulé prehrávanie videa a obrázky zastrelených väčšina inteligentných telefónov. 6. Podporuje 720/ 1080P HD výstup, ktorý vám dáva brilantná kvalita obrazu. 7. C1 auto multi monitor adapter je model moderný produkt, ktorý špeciálne navrhnutý a vyvinutý pre smart auto multi-media, ktorá je založená na EZcast wireless multi monitor adapter. Je to hlavne pre synchronizáciu na obrazovke telefón, tablet PC a notebook, počítač, auto multi-media player, na dosiahnutie synchrónne zdieľanie filmov, hudby, hier a dokumentov balíka office, ako je Microsoft, PDF a pod. Po synchronizácii obsahu auto mapu aplikácii na auto prehrávač, nie je potrebné inštalovať drahé GPS navigácie do auta, ktoré skutočne zavádza pojem inteligencie do automobilového priemyslu. Podporované Funkcie: 1. Prenos Android mobilný prístroj do CVBS alebo HDMI auto obrazovky. 2. Prenos iOS iPhone mobilný prístroj do CVBS alebo HDMI auto obrazovky. Produkt Parameter: 1. Napätie: 12V 2. Napájanie požiadavky: 12V 500mA 3. Veľkosť: o 99 * 65 * 22 MM/ 3.90 * 2.56 * 0.87 mm 4. Váha: cca 110 g 5. Master čip: AM8252B 6. Pamäte: DDR3 1Gbit 7. Podpora: WiFi, AirPlay & Miracast/Allsharecast/Zrkadlenie Obrazovky/DLNA 8. Čistý: Wi-Fi 802.1 b/g/n 9. Výstup: CVBS/HDMI 10. Teplota: -20℃~ 70℃ 11. Vlhkosť: 0~90% 12. Rozlíšenie pomer: HDMI: 1280×720/60P; CVBS: 720*480/60i.13. Podporovaný formát:1) Obrázku: JPG, BMP, PNG... 2) Videa: MPEG2, MPEG4, AVI, WMV, MKV, MOV, RM, RMVB 3) Hudba: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, FLAC, 3GP... Balenie Zoznam: 1 x MiraScreen C1 Auto Multimediálne Displeja Modul, 1 x Bilingválne používateľský Manuál v angličtine a Čínštine, 1 x AV Kábel, 1 x Spojivového Kábel, 1 x Anténa dodacia lehota Tipy: Všetky balík zaslaný doporučene. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 20--50 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme! Spätná väzba: Opustiť záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez www.asociaciappp.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme! O Daní: Budeme snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

Generationjoff2021-02-09
"Because it only at YouTube works, I can the product not need. Other videos/movies can not be overclocked Gen (error)"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty